2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XVII сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 516/17 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 06 қаңтарда N 8-8-74 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 502 338 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері – 806 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7711 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 265 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 669 135 мың теңге.
2) шығындар - 3 531 339 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге.
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге.
5) бюджеттің дефициті (профициті) - алу 29 001 мың теңге.
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 29 001 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 29 001 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 568/20 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.08.11 N 586/22 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.15 N 593/23 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.03 N 611/25 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.01 N 616/26 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.07 N 621/27 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2010 жылға арналған облыстық бюджетке, Шахтинск қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде бекітілсін:

О городском бюджете на 2010-2012 годы
Решение XVII сессии Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 516/17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 06 января 2010 года N 8-8-74. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 502 338 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 806 227 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 7711 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 265 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 2 669 135 тыс. тенге.
2) затраты – 3 531 339 тыс. тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тыс. тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 29 001 тыс. тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 001 тыс. тенге:
поступление займов – 0 тыс. тенге;
погашение займов – 0 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 001 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 568/20 (вводится в действие с 01.01.2010); от 11.08.2010 N 586/22 (вводится в действие с 01.01.2010); от 15.09.2010 N 593/23 (вводится в действие с 01.01.2010); от 03.11.2010 N 611/25 (вводится в действие с 01.01.2010); от 01.12.2010 N 616/26 (вводится в действие с 01.01.2010); от 07.12.2010 N 621/27 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2010 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:

1) жеке табыс салығы бойынша – 1 пайыз.
2) әлеуметтік салық бойынша - 1 пайыз.
Ескерту. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2010.09.15 N 593/23 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2010 жылға арналған Шахтинск қалаласы бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 1 429 614 мың теңге сомасында қарастырылсын.
5. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында 48 070 мың теңге сомасында Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы III сессиясының "2008-2010 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы" N 36 шешімімен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеген кезде қарастырылған әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салу базасының өзгерістерін есепке ала отырып, бюджет саласының еңбекке төлем қорының өзгеруіне байланысты қарастырылсын.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 568/20 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттердің 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен қоса қаржыландыруға 257 101 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар қарастырылғаны ескерілсін, Шахан кенті (6 қосымша), Долинка кенті (7 қосымша), Новодолинский кенті (8 қосымша).

1) по индивидуальному подоходному налогу – 1 процент.
2) по социальному налогу – 1 процент.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 15.09.2010 N 593/23 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Учесть, что на 2010 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск - 1 429 614 тыс. тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены передаваемые трансферты из бюджета города в областной бюджет, в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 36 "Об объемах трансфертов общего характера между областными бюджетами и бюджетами районов (городов областного значения) на 2008 - 2010 годы" в сумме 48 070 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 568/20 (вводится в действие с 01.01.2010).
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ города согласно приложения 5.
7. Учесть, что в составе расходов на 2010 год предусмотрены расходы на софинансирование стратегии занятости и переподготовки кадров за счет средств местного бюджета в сумме 257 101 тыс. тенге.
8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 6), Долинка (приложение 7), Новодолинский (приложение 8).

9. 2010 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
10. 2010 жылы қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2010 жылға қала әкімдігінің резерві 17 мың теңге сомасында бекітілсін.

9. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2010 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 9.
10. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год, согласно приложению 10.
11. Утвердить резерв акимата города на 2010 год в сумме 17 тыс. тенге.

Ескерту. 11 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2010.09.15 N 593/23 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.03 N 611/25 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
12. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Р. Елизарьева
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ә. Сатова
Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы
22 желтоқсандағы XVII сессиясының
N 516/17 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджет

Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 15.09.2010 N 593/23 (вводится в действие с 01.01.2010); от 03.11.2010 N 611/25 (вводится в действие с 01.01.2010).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Р. Елизарьева
Секретарь городского
Маслихата                                  А. Сатова
Приложение 1
к решению XVII сессии
городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 516/17
Городской бюджет на 2010 год

15757
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
15757
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
204087
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
204087
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
19969
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
391
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
183727
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
154212
2
Әлеуметтiк көмек
129679
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117130
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17454
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4374
006
Тұрғын үй көмегі
4016
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
727
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27112
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2362
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
16838
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерi бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруiн, сондай-ақ оларға және олармен бiрге жүретiн адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелiк iс-шараларға қатысуы үшiн тамақтануына, тұруына, жол жүруiне арналған шығыстарын төлеудi қамтамасыз ету
160
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне, сондай-ақ оларға теңестiрiлген, оның iшiнде майдандағы армия құрамына кiрмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлiмшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалiмен немесе "Жапонияны жеңгенi үшiн" медалiмен марапатталған әскери қызметшiлерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемiнде алты ай жұмыс iстеген (қызметте болған) адамдарға бiржолғы материалдық көмек төлеу
15087
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12549
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

15757
007
Организация профессионального обучения
15757
9
Прочие услуги в области образования
204087
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
204087
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19969
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
391
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
183727
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154212
2
Социальная помощь
129679
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117130
002
Программа занятости
17454
005
Государственная адресная социальная помощь
4374
006
Жилищная помощь
4016
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
727
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27112
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2362
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16838
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
160
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15087
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12549
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

5952
оның ішінде:
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1402
Ветеринар саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
4550
2. Нысаналы даму трансферттері:
127102
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
127102
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
88215
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
5526
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
33361
Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы
22 желтоқсандағы XVII сессиясының
N 516/17 шешіміне
5 қосымша
2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2010.12.07 N 621/27 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
1239521
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1112419
2. Нысаналы даму трансферттері
127102
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1112419
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22849
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5537
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4095
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
3508
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
2940
Бұқаралық спортты дамыту
6769
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22327
оның ішінде:
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларының жолақыларын қамтамасыз етуге
160
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына бір жолғы материалдық көмекті төлеуге
15087
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге
7080
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1061291
оның ішінде:
Шахтинск қаласын жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз етуге
1061291
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

5952
в том числе:
На проведение противоэпизотических мероприятий
1402
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
4550
2. Целевые трансферты на развитие:
127102
из них:
Управление строительства области
127102
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
88215
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
5526
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
33361
Приложение 5
к решению XVII сессии
городского маслихата
от 22 декабря 2009 года N 516/17
Целевые трансферты администраторам бюджетных программ города на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 07.12.2010 N 621/27 (вводится в действие с 01.01.2010).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
1239521
в том числе:
1. Целевые текущие трансферты
1112419
2. Целевые трансферты на развитие
127102
в том числе:
1. Целевые текущие трансферты:
1112419
из них:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
22849
в том числе:
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5537
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4095
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
3508
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2940
На развитие массового спорта
6769
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22327
в том числе:
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
160
На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15087
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
7080
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1061291
в том числе:
На обеспечение бесперебойным теплоснабжением города Шахтинск
1061291
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)