Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 18 сессиясының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 207 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 тамызда N 8-14-100 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-87 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5083) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы 14 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 172 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-93 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 18 сәуірдегі N 16 (5098) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі 15 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 181 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-96 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 23 мамырдағы N 21 (5103) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 15 тармақта:
"5542" сандары "4395" сандарымен ауыстырылсын;
2) жоғарыда көрсетілген шешімнің N 1, 9, 10, 15, 26, 27, 28 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Г. Прокоп
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
Келісілді
Нұра ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
М.С. Мухамеджанова

О внесении изменений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 18 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 июля 2009 года N 207. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 11 августа 2009 года N 8-14-100. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 40.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-87, опубликовано в газете "Нура" от 30 декабря 2008 года N 52 (5083), в которое внесены изменения решением 14 сессии Нуринского районного маслихата от 31 марта 2009 года N 172 "О внесении изменений в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-93, опубликовано в газете "Нура" от 18 апреля 2009 года N 16 (5098), решением 15 сессии Нуринского районного маслихата от 24 апреля 2009 года N 181 "О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-96, опубликовано в газете "Нура" от 23 мая 2009 года N 21 (5103) следующие изменения:
1) в пункте 15:
цифры "5542" заменить цифрами "4395";
2) приложения 1, 9, 10, 15, 26, 27, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Г. Прокоп
Секретарь районного Маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
М.С. Мухамеджанова

700
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
432
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
12
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
110
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
33
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
44
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
35
2
Салықтық емес түсiмдер
426
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
290
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
290
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
290
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
118
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
118
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
118
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
18
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
18
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
18
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3850
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3850
1
Жерді сату
3850
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3850
4
Трансферттердің түсімдері
2019906
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн
2019906
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2019906
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

700
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
432
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
12
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
110
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
33
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
44
21
Государственная пошлина за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
35
2
Неналоговые поступления
426
01
Доходы от государственной собственности
290
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
290
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
290
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
118
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
118
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
118
06
Прочие неналоговые поступления
18
1
Прочие неналоговые поступления
18
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
18
3
Поступления от продажи основного капитала
3850
03
Продажа земли и нематериальных активов
3850
1
Продажа земли
3850
01
Поступления от продажи земельных участков
3850
4
Поступления трансфертов
2019906
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2019906
2
Трансферты из областного бюджета
2019906
01
Целевые текущие трансферты