Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 19 маусымдағы "2009 жылға қосымша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" № 10/05 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 09 желтоқсандағы N 21/06 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда N 8-14-110 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 8-9/304 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011.04.13 N 8-9/304 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 12 наурыздағы "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан-жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 765 Жарлығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 19 маусымдағы "2009 жылға қосымша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 10/05 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-14-97 болып тіркелген, 2009 жылғы 25 шілдедегі N 30 аудандық "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін: осы қаулының қосымшасына сәйкес, көрсетілген қаулының қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в постановление акимата района от 19 июня 2009 года N 10/05 "Об организации дополнительных социальных рабочих мест на 2009 год"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 09 декабря 2009 года N 21/06. Зарегистрировано управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 25 декабря 2009 года N 8-14-110. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13 апреля 2011 года № 8-9/304)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13.04.2011 № 8-9/304).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Указом Президента Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 765 "О мерах по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 19 июня 2009 года N 10/05 "Об организации дополнительных социальных рабочих мест на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-97, опубликовано в районной газете "Нура" от 25 июля 2009 года N 30) следующее изменение: приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения.