Ақтау қаласының 12 шағын ауданында орналасқан шартты атауы "Фонтан" аталатын аумақты "Мемлекеттік рәсімдер алаңы" деп атау туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 14 тамыздағы № 22/209 шешімі мен Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамыздағы № 928 қаулысы. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 тамызда № 11-1-113 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 16.03.2017 № 7/85 шешімі мен Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 16.03.2017 529 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабы 5) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ "Nur Otan" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Маңғыстау облыстық филиалының Ақтау қаласының 12 шағын ауданында орналасқан шартты атауы "Фонтан" аталатын аумақты "Мемлекеттік рәсімдер алаңы" деп атау туралы ұсынысын қарап және Ақтау қаласы халқының пікірін ескере отырып, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 16.03.2017 № 7/85 шешімі мен Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 16.03.2017 529 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді- Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 09.12.2021 № 9/71 шешімі және Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 10.12.2021 02-02/2214 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақтау қаласының 12 шағын ауданындағы шартты атауы "Фонтан" аталатын аумақ "Мемлекеттік рәсімдер алаңы" деп аталсын.
2. Осы шешім мен қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Доспаев
Қала әкімі С. Бекбергенов
Қалалық маслихат хатшысы Ж. Матаев

О наименовании территории под условным названием "Фонтан", расположенной в 12 микрорайоне города Актау, в "Площадь Государственных церемоний"
Решение Актауского городского маслихата № 22/209 от 14 августа 2009 года и постановление акимата города Актау № 928 от 14 августа 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-113 от 21 августа 2009 года.
Сноска. В заголовок внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16.03.2017 № 7/85 и постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 16.03.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"В соответствии с подпунктом 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также рассмотрев предложение Мангистауского областного филиала общественного объединения "Партия "Nur Otan" о наименовании территории под условным названием "Фонтан", расположенной в 12 микрорайоне города Актау, в "Площадь Государственных церемоний" и с учетом мнения населения города Актау, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16.03.2017 № 7/85 и постановления акимата города Актау Мангистауской области от 16.03.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением внесенным совместным решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2021 № 9/71 и постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 10.12.2021 02-02/2214 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);.
1. Именовать территорию под условным названием "Фонтан", расположенной в 12 микрорайоне города Актау, в "Площадь Государственных церемоний".
2. Настоящее решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж.Доспаев
Аким города С. Бекбергенов
Секретарь городского маслихата Ж.Матаев