Ақтау қаласы әкімдігінің "Үйде тәрбиеленетін және оқитын он алты жасқа дейінгі мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу Қағидасын бекіту туралы" 2005 жылғы 29 желтоқсандағы № 1469 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі № 984 қаулысы. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 қыркүйекте № 11-1-116 тіркелді.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37 бабына, «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңына, «Қазақстан Республикасының халқын тіркеуді кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жыл 21 шілдедегі № 761 қаулысына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің «Үйде тәрбиеленетін және оқитын он алты жасқа дейінгі мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу Қағидасын бекіту туралы» 2005 жылғы 29 желтоқсандағы № 1469 қаулысына (нормативтік құқықты кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 11-1-20 болып тіркелген, 14.03.2006 ж. № 41 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген Қағиданың 4 - тармағындағы «тұрғындарды есепке алу» сөздері «азаматтарды тіркеу» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.К. Хитуовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Бекбергенов

О внесении изменений в постановление акимата города Актау № 1469 от 29 декабря 2005 года "Об утверждении Правил назначения и выплаты социальной помощи для материального обеспечения детей-инвалидов до шестнадцати лет, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление акимата города Актау № 984 от 7 сентября 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-116 от 24 сентября 2009 года.
В соответствии со ст. 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», Постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года № 761 «О некоторых вопросах регистрации населения Республики Казахстан», акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата города Актау № 1469 от 29 декабря 2005 года «Об утверждении Правил назначения и выплаты социальной помощи для материального обеспечения детей - инвалидов до шестнадцати лет, воспитывающихся и обучающихся на дому» (зарегистрировано под № 11-1-20 в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов, опубликовано 14.03.2006 года № 43 в газете «Огни Мангистау»)
в Правилах утвержденного этим постановлением 4 - пункте слова «учета жильцов» заменить словами «регистрации граждан».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Хитуова Т.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города                             С.Бекбергенов