2005 жылғы 23 наурыздағы № 306 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 45 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 ақпанда № 9-1-119 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 703 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 03.04.2013 № 703 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2005 жылғы 23 наурыздағы № 306 "Кәсіби даярлау, біліктілікті  арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" (2005 жылғы 27 сәуірдегі 9-1-4 нөмірі бойынша Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген,  2005 жылғы 12 мамырдағы № 51 "Қостанай" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі нұсқаулығына :
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға тұруға, тамақтануға, медициналық куәландыруға және аймақ шегінде оқу орнына баратын жолға арналған шығынды өтеу жөніндегі әлеуметтік көмекті Уәкілетті орган көрсетеді және айына ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен орташа жан басына шаққандағы бар жұмыссыздарға төленеді.";
8-тармақтың 3-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Уәкілетті органның өтініш берушінің жұмыссыз ретінде ресми тіркелгенін растайтын анықтамасы;";
8-тармақ мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"8) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
9) өтініш берушінің жұмысқа жарамды барлық отбасы мүшелерінің табысы туралы мәліметтер";
13-тармақтың 1-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) тамақтануға - айына, тиісті жлға рспубликалық бюджет туралы заңымен белгіленген төрт алық есептік көрсеткіші;".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О внесении изменений и дополнений в постановление от 23 марта 2005 года № 306 "Об утверждении инструкции по оказанию социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 13 января 2009 года № 45. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 11 февраля 2009 года № 9-1-119. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 3 апреля 2013 года № 703
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 03.04.2013 № 703.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат горда Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 23 марта 2005 года № 306 "Об утверждении инструкции по оказанию социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-1-4 от 27 апреля 2005 года, опубликовано в газете "Костанай" от 12 мая 2005 года № 51) следующие изменения и дополнения:
в инструкцию по оказанию социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Социальная помощь безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, по возмещению затрат на проживание, на питание, на медицинское освидетельствование и на проезд к месту обучения в пределах региона оказывается Уполномоченным органом и выплачивается безработным, имеющим средне душевой доход в месяц ниже прожиточного минимума.";
подпункт 3 пункта 8 изложить в следующей редакции:
"3) справка Уполномоченного органа, подтверждающая, что заявитель официально зарегистрирован в качестве безработного;";
пункт 8 дополнить подпунктами следующего содержания:
"8) копия книги регистрации граждан;
9) ведения о доходах всех трудоспособных членов семьи заявителя;"
подпункт 1) пункта 13 изложить в следующей редакции:
"1) питания - четыре месячных расчетных показателя, установленных законом о республиканском бюджете на соответствующий год, в месяц;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

3. Осы қулының орындалуына бақылау жасау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Қ. Жүндібаевқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 Ғ. Нұрмұхабетов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жундубаева М.К.
Аким города                                Г. Нурмухамбетов