Жиналыстарды, шерулерді, митинглерді, пикеттер мен демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 шілдедегі № 180 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 тамызда № 9-3-111 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 16.05.2016 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңының 10-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоғамдық, топтық және жеке мүдделер мен қарсылық бiлдiру үшін "Громада" дүкені алдындағы алаңын (Абай даңғылы, 96) белгілеу жолымен бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткiзу тәртiбi қосымша реттелсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезекті ІХ сессиясының төрағасы А. Мұқанов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Ағуанов

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21 июля 2009 года № 180. Зарегистрировано управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 6 августа 2009 года № 9-3-111. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16 мая 2016 года № 21
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16.05.2016 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно регламентировать порядок проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций путем определения площадки перед магазином "Громада" (проспект Абая, 96) для выражения общественных, групповых или личных интересов и протеста.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ІХ сессии
Аркалыкского городского маслихата А. Муканов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата К. Агуанов