Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2009 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 13 қазандағы № 140 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қазанда № 9-7-104 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7 бабы 3 тармағының 4) тармақшасының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысының 2 тармағына сәйкес, Әулиекөл ауданы әкімінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 08-05/641 хатын қарастырып Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомасында көтерме жәрдемақы түріндегі 2009 жылға әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                 Р. Галимжанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы             А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Нұғыманов Асқар Сералыұлы
2009 жылғы 13 қазандағы
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Печникова Татьяна Ивановна
2009 жылғы 13 қазандағы

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, на 2009 год
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 13 октября 2009 года № 140. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 14 октября 2009 года № 9-7-104
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", рассмотрев письмо акима Аулиекольского района от 30 сентября 2009 года № 08-05/641 Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2009 год, в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                Р. Галимжанов
Секретарь районного маслихата             А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства Аулиекольского района"
Нугуманов Аскар Сералынович
13 октября 2009 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
Печникова Татьяна Ивановна
13 октября 2009 года