2009 жылы ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы беру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 2 қыркүйектегі № 216 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 қыркүйекте № 9-14-113 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабының 3-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну Ережесінің 2-тармағына, Қостанай ауданы әкімінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 01-556-1695 хатына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. 2009 жылы ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және заңдылық мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 шілдесінен шыққан іс әрекеттерге таралады.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрайымы                     К. Балапанова
Қостанай аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          В. Черненко
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ З. Кенжегарина
2009.09.02
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ А. Кузнецов
2009.09.02
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ В. Осадчая
2009.09.02

О предоставлении подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2009 году
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 2 сентября 2009 года № 216. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 11 сентября 2009 года № 9-14-113
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан" от 18 февраля 2009 года № 183, письма акима Костанайского района от 27 августа 2009 года № 01-556/1695 маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить подъемное пособие специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района с учетом потребности в специалистах на 2009 год.
2. Контроль за исполнение настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 июля 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                     К. Балапанова
Исполняющий обязанности
секретаря Костанайского
районного маслихата                        В.Черненко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
02.09.2009
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства" акимата
Костанайского района
_______________ А. Кузнецов
02.09.2009
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов"
акимата Костанайского района
_______________ В. Осадчая
02.09.2009