Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған еркек жынысты азаматтарын 2009 жылы әскерге шақыру учаскесіне тіркеудi ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Әкімінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 2 ақпанда № 9-17-74 тіркелді
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 3-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасын басшылыққа алып ШЕШТIМ:
1. 2009 жылдың қаңтар-наурыз айларында Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған еркек жынысты азаматтарын "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң әскерге шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етiлсiн.
2. Сарыкөл кентiнде тiркеу пунктi ұйымдастырылсын.
3. "Сарыкөл орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорынның бас дәрiгерiне (келiсiм бойынша) "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен (келiсiм бойынша) бiрлесiп тiркеу жөнiндегi iс-шараларды қамтамасыз етуге кепiлдеме берiлсiн.
4. Ауылдық округтер және Сарыкөл кентiнiң әкiмдерi:
1) тiркеудi өту үшiн комиссияға азаматтардың келуiн қамтамасыз етсiн;
2) азаматтарды әскерге шақыру учаскесiне жеткiзу үшiн ерiп жүретiн тұлғаларды берсiн, апарғанда жазатайым оқиғаларды болдырмау үшiн шараларды қолдансын.
5. "Сарыкөл ауданы әкiмдiгiнiң қаржы бөлiмi" мемлекеттік мекемесі азаматтарды әскерге шақыру учаскелерiне тіркеуге байланысты іс-шараларының қаржыландырылуын "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң шығыс сметасында ескерiлген қаржы бөлу есебiнен жүзеге асырсын.
6. Осы шешiм ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сарыкөл ауданының әкiмi                    Қ. Ғабдулин
КЕЛIСIЛДI

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, 1992 года рождения к призывному участку в 2009 году
Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 23 января 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 2 февраля 2009 года № 9-17-74
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики "О воинской обязанности и воинской службе", руководствуясь подпунктом 13) пунктом 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2009 года приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, 1992 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Сарыкольского района Костанайской области".
2. Организовать приписной пункт в поселке Сарыколь.
3. Рекомендовать главному врачу государственного коммунального казенного предприятия "Сарыкольская центральная районная больница" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Сарыкольского района Костанайской области" (по согласованию) обеспечить мероприятия по приписке.
4. Акимам сельских округов и поселка Сарыколь:
1) обеспечить явку граждан на комиссию для прохождения приписки;
2) выделить сопровождающих лиц для доставки граждан на призывной участок, принять меры для предотвращения несчастных случаев при перевозке.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата Сарыкольского района" финансирование мероприятий, связанных с припиской граждан к призывным участкам, осуществлять за счет ассигнований, предусмотренных в смете расходов государственного учреждения "Отдел по делам обороны Сарыкольского района Костанайской области".
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО