"Халықтың нысаналы топтарының Тізбесі туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 25 маусымдағы № 190 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қазандағы № 288 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қарашада № 9-17-87 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010.01.05 № 2 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына, 7-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Халықтың нысаналы топтарының Тiзбесi туралы" әкiмдiктiң 2009 жылғы 25 маусымдағы № 190 қаулысына (2009 жылғы 20 тамыздағы "Сарыкөл" газетiнде жарияланған нормативтiк-құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-17-80) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыда бекiтiлген жұмыспен қамтуға жәрдем ету үшiн халықтың нысаналы топтарына енгiзiлген тұлғалардың Тiзбесiнде:
13, 15, 16, 17 – тармақтары жойылсын.
2. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Аудан әкiмi                                Қ. Ғабдулин
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкiмдiгiнiң
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмi"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________  Ю. Кондриков

О внесении изменения в постановление акимата от 25 июня 2009 года № 190 "О Перечне целевых групп населения"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 21 октября 2009 года № 288. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 16 ноября 2009 года № 9-17-87. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 5 января 2010 года № 2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 05.01.2010 № 2.
В соответствии со статьей 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О Перечне целевых групп населения" от 25 июня 2009 года № 190 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-17-80, опубликованное 20 августа 2009 года в газете "Сарыколь") следующее изменение:
в Перечне лиц, входящих в целевые группы населения для содействия занятости, утвержденным указанным постановлением:
пункты 13, 15, 16, 17 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Сарыкольского района"
______________   Ю. Кондриков