Қоскөл, Чапай, Ленинск ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Комсомол ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 23 қыркүйектегі № 3 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қазанда № 9-17-83 тіркелді
1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Атаусыз көшелерге келесі атаулар берілсін:
Қоскөл ауылына:
№ 1 атаусыз көшесіне - "Нұрлы таң" көшесі;
№ 2 атаусыз көшесіне - "Байқоныс" көшесі;
№ 3 атаусыз көшесіне - "Азат" көшесі;
№ 4 атаусыз көшесіне - "Бәйтерек" көшесі;
№ 5 атаусыз көшесіне - "Парасат" көшесі;
№ 6 атаусыз көшесіне - "Школьная" көшесі;
№ 7 атаусыз көшесіне - "Береке" көшесі;
№ 8 атаусыз көшесіне - "Железнодорожная" көшесі;
Чапай ауылына:
№ 1 атаусыз көшесіне - "Молодежная" көшесі;
№ 2 атаусыз көшесіне - "Лесная" көшесі;
№ 3 атаусыз көшесіне - "Веселая" көшесі;
№ 4 атаусыз көшесіне - "Рабочая" көшесі;
Ленинск ауылына:
№ 1 атаусыз көшесіне - "Ақ-жол" көшесі;
№ 2 атаусыз көшесіне - "Бозторғай" көшесі;
№ 3 атаусыз көшесіне - "Наурыз" көшесі;
№ 4 атаусыз көшесіне - "Гүлістан" көшесі;
№ 5 атаусыз көшесіне - "Шахтерская" көшесі.
2. Осы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізілсін.
Сарыкөл ауданы
Комсомол ауылдық
округінің әкімі                            Б. Әменов

О присвоении наименований безымянным улицам в селах Косколь, Чапаевка, Ленинское
Решение акима Комсомольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 23 сентября 2009 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 12 октября 2009 года № 9-17-83
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам следующие наименования:
В селе Косколь:
Безымянной улице № 1 - улица "Нұрлы таң";
Безымянной улице № 2 - улица "Байқоныс";
Безымянной улице № 3 - улица "Азат";
Безымянной улице № 4 – улица "Бәйтерек";
Безымянной улице № 5 - улица "Парасат";
Безымянной улице № 6 - улица "Школьная";
Безымянной улице № 7 - улица "Береке";
Безымянной улице № 8 - улица "Железнодорожная";
В селе Чапаевка:
Безымянной улице № 1 - улица "Молодежная";
Безымянной улице № 2 - улица "Лесная";
Безымянной улице № 3 - улица "Веселая";
Безымянной улице № 4 - улица "Рабочая";
В селе Ленинское:
Безымянной улице № 1 - улица "Ақ-жол";
Безымянной улице № 2 - улица "Бозторғай";
Безымянной улице № 3 - улица "Наурыз";
Безымянной улице № 4 – улица "Гүлістан";
Безымянной улице № 5 – улица "Шахтерская";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Комсомольского
сельского округа
Сарыкольского района                       Б. Аменов