Мүгедектер үшін жұмыс орындарының 2009 жылға арналған квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № 62 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 мамырда № 9-20-149 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-2) тармағын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармағын жүзеге асыру мақсатында Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындардың жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде орын болып белгіленсін.
2. "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мүгедектерді квотаға сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына жіберуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Корниенко

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2009 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 25 марта 2009 года № 62. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 12 мая 2009 года № 9-20-149
В целях реализации пункта 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по Федоровскому району в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Корниенко