Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақы мөлшерлері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 қаңтардағы N 158/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 13 қаңтарда N 3130 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 10 января 2009 года N 158/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 января 2009 года за N 3130. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына, Қ азақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексi 495-бабының 9-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШiМ ЕТЕДi:
1. Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақы мөлшерлері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХІ сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақы мөлшерлері туралы" N 149/11 шешімінің күші жойылсын.

В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пункта 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Отменить решение областного маслихата (ХI сессия, IV созыв) N 149/11 от 18 декабря 2008 года "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Павлодарской области".

3. Осы шешiм ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1-қаңтарынан пайда болатын құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы                            Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған ХІІ (кезектен тыс) сессия)
2009 жылғы 10 қаңтардағы
N 158/12 шешіміне қосымша
Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар
үшін 2009 жылға арналған төлемақы мөлшерлері

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии                        Р. Гафуров
Приложение
к решению областного маслихата
(XII (внеочередная) сессия IV созыва)
N 158/12 от 10 января 2009 года
"О ставках платы за эмиссии в
окружающую среду на 2009 год
по Павлодарской области"
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год
по Павлодарской области

0,02
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,19
6. Ескерту:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен энергия өндіруші ұйымдары үшін төлемақы мөлшерлері осындай коэффициенттер енгізіледі:
1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолда белгіленген төлемақы мөлшерлері 0,2 коэффиценті қолданылады.

0,02
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,19
6. Примечания:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций к ставкам платы применяются следующие коэффициенты:
пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.

3) 1), 2) тармақшаларда қаралған ескертпедегі жеңілдік коэффициенттерді қоршаған ортаға эмиссиясының жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды.
4) белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы бапта белгіленген төлемақы мөлшерлері он есеге ұлғаяды.

3) применение льготных коэффициентов, предусмотренных пунктами 1), 2) не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
4) за эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, увеличиваются в десять раз.