Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "Қала аумағы мен Ақсу қаласының әкімшілік бағынысындағы елді мекендер құрылысының Ережелері туралы" N 26/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 134/17 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 тамызда N 12-2-115 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы N 199/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 20.02.2014 N 199/28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Заңының 25-бабының 3 тармағының 3) тармақшасы негізінде, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "Қала аумағы мен Ақсу қаласының әкімшілік бағынысындағы елді мекендер құрылысының Ережелері туралы" N 26/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-79 тіркелген, "Ақжол"-"Новый путь" газетінде 2008 жылдың 21 ақпанында N 9 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Ереженің 9 тармағы "жер телімдерін немесе жер телімдерін жалгерлікке беру құқығы (жаңа жер бөлу), Ақсу қаласы аумағында мемлекеттік меншікте тұрған және кәсіпкерлік қызмет объектілерін салу үшін жер учаскелеріне қарасты құқық заңнамамен белгіленген тәртіпте сауда–саттықта жүзеге асырылады" деген абзацпен толықтырылсын;
Ереженің 51 тармағы алынып тасталсын;
Ереженің 108 тармақтағы "сондай-ақ қолданылып жүрген автотұрақтардағы жаппаларды жайғастыруға" деген сөздер алынып тасталсын;
Ереженің 114 тармақтағы "павильондардан басқасын" деген сөздерден кейін "және киосктер" деген сөзермен толықтырылсын, "газет және гүлдерді" деген сөздерден кейін "көкөніс және сүт өнімдерін сату үшін" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрайымы                            Л. Мартынова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 26/5 " О Правилах застройки территории города и населенных пунктов административного подчинения города Аксу
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 134/17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 27 августа 2009 года N 12-2-115. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 февраля 2014 года N 199/28
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 20.02.2014 N 199/28.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 26/5 "О Правилах застройки территории города и населенных пунктов административного подчинения города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-79, опубликованное в газете "Акжол"-"Новый путь" от 21 февраля 2008 года N 9) следующие изменения и дополнения:
пункт 9 Правил дополнить абзацем следующего содержания:
"Предоставление земельных участков или права аренды земельных участков (новые отводы), земельные участки, находящиеся в государственной собственности и представленные в землепользование для строительства объектов предпринимательской деятельности на территории города Аксу, осуществляется на торгах в порядке установленном законодательством";
пункт 51 Правил исключить;
в пункте 108 Правил слова "а также обустройство навесов на действующих автостоянках" исключить;
в пункте 114 Правил после слов "за исключением павильонов" дополнить словами "и киосков", после слов "газет и цветов" дополнить словами "для торговли овощами и молочными продуктами".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
Председатель сессии                        Л. Мартынова
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев