"Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтін және оқытатын отбасыларын әлеуметтік қорғау туралы" N 428/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 3 ақпандағы N 60/2 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 ақпанда N 219 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі N 843/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 20.07.2012 N 843/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы""Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтін және оқытатын отбасыларын әлеуметтік қорғау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркелімнің Тізілімінде N 12-3-197 тіркелген, 2008 жылғы 21 тамызда "Вести Экибастуза" N 34 газетінде және 2008 жылғы 14 тамызда "Отарқа"  N 33 газетінде жарияланған) N 428/6 қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) келесі өзгеріс енгізілсін:
1) Қаулының екінші азат жолындағы 2 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А. А. Құрмановаға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев

О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 14 июля 2008 года N 428/6 "О социальной поддержке семей, воспитывающих и обучающих на дому детей-инвалидов"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 3 февраля 2009 года N 60/2. Зарегистрировано управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 25 февраля 2009 года за N 219. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 20 июля 2012 года N 843/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 20.07.2012 N 843/7.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан""О нормативных правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 14 июля 2008 года N 428/6 "О социальной поддержке семей, воспитывающих и обучающих на дому детей-инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-197, опубликовано в газетах "Вести Екибастуза" от 21 августа 2008 года N 34 и "Отарқа" от 14 августа 2008 года N 33) (далее -  Постановление), следующее изменение:
1) исключить абзац второй пункта 2 Постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Курманову А.А.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев