2009 жылға Екібастұз қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қоғамдық жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) жол жүру шығындарын өтеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 136/3 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 сәуірде N 222 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бап 1-тармақ 14-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы  мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2009 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының Паспорттарын бекіту туралы" N 770/12 қаулысын орындауда, әрі қала азаматтарының жекеленген санаттарына қоғамдық жолаушылар көлігінде жол жүру үшін шығындарын өтеу мақсатында, Екібастұз қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қалаішілік қоғамдық жолаушылар көлiгiнде билет құнының 50% көлемiнде келесi санаттағы азаматтарға жеңiлдiкпен жол жүру құқығы белгіленсін:
1) жасына байланысты зейнеткерлер;
2) 3 топтағы мүгедектер;
3) 18 жасқа дейiнгi 4 және одан да көп балалары бар көп балалы аналар.
2. Осы қаулының 1 тармағында көрсетiлген азаматтарға жеңiлдiкпен жол жүру құқығын бекiту үшiн кондукторға (бақылаушыға) мiндеттi түрде келесi құжаттар ұсынылуы қажет:
1) жасына байланысты зейнеткерлер үшiн - зейнеткерлiк куәлiгi;
2) 3 топтағы мүгедектер үшiн - мүгедектік куәлiгi;
3) 18 жасқа дейiнгi 4 және одан да көп балалары бар көп балалы аналар үшiн - "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министiрлiгiнiң зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық бөлімшесінен (келiсiм бойынша), көп балалы аналардың мемлекеттiк арнайы жәрдемақы алатынын растайтын анықтама.
3. "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк мәселелер бөлімі" (С. Ә. Арыстанов), "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемелерi (Л. П. Векшина), "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнiң "Екiбастұз диспетчерлiк қызмет орталығы" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорнымен (М. М. Мұхамеджанов), әрі қоғамдық жолаушылар көлiгi мен жолаушылар тасымалдауды iске асыратын кәсiпорындармен (бұдан әрi - Кәсiпорындар) (келiсiм бойынша) бірлесіп, айына бiр рет қоғамдық жолаушылар көлiгiнiң маршруттарында азаматтардың жекеленген санаттарының жолаушылар ағынына мониторингты iске асырсын.

Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) на 2009 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 марта 2009 года N 136/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 1 апреля 2009 года за N 222. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", во исполнение постановления акимата города Экибастуза от 29 декабря 2008 года N 770/12 "Об утверждении паспортов городских бюджетных программ государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза на 2009 год", и в целях возмещения затрат за проезд на общественном пассажирском транспорте отдельных категорий  граждан города, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что право льготного проезда в размере 50 % от стоимости полного проездного билета в общественном пассажирском транспорте на внутригородских пассажирских маршрутах имеют следующие категории граждан:
1) пенсионеры по возрасту;
2) инвалиды 3 группы;
3) многодетные матери, имеющие 4-х и более детей до 18 лет.
2. Для подтверждения права на льготный проезд гражданам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, необходимо представлять кондуктору (контролеру) следующие документы:
1) для пенсионеров по возрасту – пенсионное удостоверение;
2) для инвалидов 3 группы – удостоверение об инвалидности;
3) для многодетных матерей, имеющих 4–х и более детей до 18 лет - справка Экибастузского городского отделения Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), подтверждающая получение специального государственного пособия многодетной матери.
3. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.), "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Векшина Л.П.) совместно с государственным коммунальным предприятием "Экибастузская центральная диспетчерская служба" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Мухамеджанов М.М.), и предприятиями, осуществляющими пассажирские перевозки общественным пассажирским транспортом (далее – Предприятия) (по согласованию), не реже одного раза в месяц, осуществлять мониторинг пассажиропотока отдельных категорий граждан на внутригородских пассажирских маршрутах.

4. "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемесі (Л. П. Векшина) "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне пайыздық қатынаста Екібастұз қаласының қала ішіндегі жолаушыларды тасымалдаудың жалпы көлемінде әр кәсіпорынның қатысуы туралы мәлімет берсін.
5. "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С. Ә. Арыстанов):
1) азаматтардың жекеленген санаттарын қоғамдық жолаушылар көлігінде тасымалдау бойынша қызметті өтеу туралы Кәсіпорындармен келісім шарт жасасын;
2) Есеп айыруды құру:
Кәсіпорындарға азаматтардың жекеленген санаттарының қоғамдық жолаушылар көлігінде жол жүру шығындарын осы қаулының 4- тармағына сәйкес әр Кәсіпорынның қатысу үлесі туралы мәліметі бойынша өтеу;
3) Кәсіпорындарға шығынды өтеу осы қаулының 5-тармағының 2- тармақшасында көрсетілген есеп айыру негізінде жүргізілсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екiбастұз қаласы әкiмiнiң орынбасарлары А. А. Құрмановаға және Н. В. Дычкоға жүктелсiн.
Екiбастұз қаласының әкiмi                  Н. Нәбиев

4. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Векшина Л.П.) предоставлять в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" данные о долях участия каждого Предприятия в общем объеме внутригородских пассажирских перевозок города Экибастуза в процентном соотношении.
5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.):
1) заключить с Предприятиями договора на возмещение услуг по перевозке отдельных категорий граждан на общественном пассажирском транспорте;
2) составлять расчеты возмещения затрат Предприятиям за проезд на общественном пассажирском транспорте отдельных категорий граждан по представленным данным о долях участия каждого Предприятия согласно пункта 4 настоящего постановления;
3) производить возмещение затрат Предприятиям на основании расчетов, указанных в подпункте 2 пункта 5 настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального  опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима города Экибастуза Курманову А.А. и Дычко Н.В.
Аким города Экибастуза                     Н.Набиев