2009 жылға Екібастұз қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының "Қала - саяжай" бағыты бойынша қоғамдық жолаушылар көлігінде жеңілдікпен жол жүру шығынын ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 137/3 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 сәуірде N 223 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бап 1-тармақ 14-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабына, Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне сәйкес, әрі және қала азаматтарының жекеленген санаттарына "Қала - саяжай" қоғамдық жолаушылар көлігінде жол жүру шығындарын өтеу мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Қала - саяжай" бағыты бойынша қоғамдық жолаушылар көлігінде тегін жүру құқына мына санаттағы азаматтар ие болатыны белгіленсін:
1) жасына байланысты зейнеткерлер;
2) 3-топтағы мүгедектер.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген азаматтар тегін жол жүру құқығын белгілеу үшін кондукторға (бақылаушыға) міндетті түрде келесі құжаттарды ұсынуы қажет:
1) жасына байланысты зейнеткерлер үшін-зейнеткерлік куәлігі;
2) 3-топтағы мүгедектер үшін - мүгедектік куәлігі.
3. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" (С. Арыстанов), "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" (Л. Векшина) мемлекеттік мекемелері "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Екібастұз диспетчерлік қызмет орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнымен (М. Мұхамеджанов), әрі қоғамдық жолаушылар көлігінде "Қала - саяжай" бағыты бойынша тасымалдауды жүзеге асыру конкурсында жеңіп шыққан, әрі жолаушылар көлігінде жолаушыларды тасымалдауды іске асыратын кәсіпорынмен (бұдан әрі - Кәсіпорын) бірлесіп айына бір рет қоғамдық жолаушылар көлігінде жекеленген санаттағы жолаушы азаматтар ағынының мониторингісін жүргізсін.

Об организации льготного проезда на общественном транспорте по маршруту "Город - дачи" для отдельных категорий граждан города Экибастуза на 2009 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 марта 2009 года N 137/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 1 апреля 2009 года N 223. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", решением Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год", и в целях возмещения затрат за проезд на общественном пассажирском транспорте по маршруту "Город – дачи" отдельных категорий граждан города, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что право бесплатного проезда на общественных пассажирских транспортах по маршруту "Город – дачи" имеют следующие категории граждан:
1) пенсионеры по возрасту;
2) инвалиды 3 группы.
2. Для подтверждения права на бесплатный проезд гражданам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, необходимо представлять кондуктору (контролеру) следующие документы:
1) для пенсионеров по возрасту – пенсионное удостоверение;
2) для инвалидов 3 группы – удостоверение об инвалидности.
3. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.), "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Векшина Л.П.) совместно с государственным коммунальным предприятием "Экибастузская центральная диспетчерская служба" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Мухамеджанов М.М.), и предприятием, осуществляющим пассажирские перевозки общественным пассажирским транспортом и выигравшим конкурс на осуществление перевозок по маршруту "Город – дачи" (далее – Предприятие), не реже одного раза в месяц, осуществлять мониторинг пассажиропотока отдельных категорий граждан на пассажирских маршрутах.

4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С. Арыстанов):
1) Кәсіпорынмен жекеленген санаттағы азаматтарды "Қала - саяжай" бағыты бойынша қоғамдық жолаушылар көлігінде тасымалдау бойынша қызмет көрсету туралы келісімшарт жасасын;
2) Кәсіпорынға ақысыз жол жүру өтемі осы мониторинг негізінде Кәсіпорынның есеп шотына ақшалай қаражат аудару жолымен шығынын өтеуді жүргізсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі және "Қала - саяжай" бағыты бойынша тасымалдауды іске асыру сәтінен туындайтын құқықтық қатынаста таратылады.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н. Дычкоға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев

4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.):
1) заключить с Предприятием договор о предоставлении услуг по перевозке отдельных категорий граждан на общественном  пассажирском транспорте на маршрутах "Город - дачи";
2) производить возмещение затрат Предприятию за бесплатный проезд, путем перечисления денежных средств на расчетный счет Предприятия, на основании данных мониторинга.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования и действует на правоотношения, возникшие с момента осуществления перевозок по маршруту "Город – дачи".
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Дычко Н.В.
Аким города Экибастуза                     Н.Набиев