Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, IX сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 маусымдағы N 85/15 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 шілдеде N 12-4-62 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 131/21 шешімі)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 131/21 шешімі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабының 1 тармағына сәйкес, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық Мәслихаттың (ІV шақырылым, ІХ сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешiміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-53 арқылы тіркелген, 2009 жылғы 10 қаңтарда "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінің N 2 жарияланған) кейін аудандық Мәслихаттың (IV шақырылым, IX сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 84/14  шешімімен өзгертулер мен толыктырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-61 арқылы тіркелген, 2009 жылғы 16 мамырда "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінің N 21 жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда берілсін:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1458603 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша - 137675 мың теңге;
салық емес түсімдер - 1060 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1319768 мың теңге;
2) шығындар - 1470518 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу - нөлге тең
4) финанстық активтер операцияларының сальдосы - нөлге тең, оның ішінде: финанстық активтер сатып алу - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 11915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 11915 мың теңге, оның ішінде:
заемнан түсімдер нөлге тең;
заемдарды жабу нөлге тең;
бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы - 11915 мың теңге.

О внесении изменений в решение районного маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27 июня 2009 года N 85/15. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 14 июля 2009 года N 12-4-62. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 131/21
Сноска. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 131/21.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного Маслихата (IV созыв, IX сессия) от  25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-53, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 10 января 2009 года N 2) с внесенными изменениями и дополнениями решением районного Маслихата (IV созыв, XIV сессия) от 27 апреля 2009 года N 84/14 "О внесений изменений и дополнений в решение районного Маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-61, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 16 мая 2009 года N 21) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 1458603 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям - 137675 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1060 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1319768 тысяч тенге;
2) затраты - 1470518 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты равно нулю;
погашение бюджетных кредитов равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - 11915 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 11915 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов равно нулю;
погашение займов равно нулю;
используемые остатки бюджетных средств - 11915 тысяч тенге.

Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы және 2 тармағы осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
Көрсетілген шешімнің 9 тармағы жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Тарама
Мәслихат хатшысы                           Е. Мұқанов
Ақтоғай аудандық Мәслихаттың
(XV сессиясы, IV шақырылған)

Приложение 1 и пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
Пункт 9 указанного решения исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        А. Тарама
Секретарь Маслихата                        Т. Муканов
Приложение N 1
к решению Актогайского районного маслихата