Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 65 "2009 жылы жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 159 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 қазанда N 12-4-64 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 26/1-28/73 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011.02.17 N 26/1-28/73 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергіліктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-тармақшасына сәйкес, жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 10 наурыздағы N 65 "2009 жылы жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк көмек көрсету туралы" қаулысымен (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-60 болып тіркеліп, 2009 жылғы 23 мамырдағы N 22 "Ауыл тынысы – Пульс села" аудандық газетінде жарияланған) бекітілген Нұсқаулыққа келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2 тармақтың 28) тармақшасы "табысы кедейшілік деңгейінен аспайтын қант диабетімен ауыратын аз қамтамасыз етілген азаматтарға дәрілік құралдарды өтеуге"деп жаңа редакцияда баяндалсын;
2 тармақ мынадай мазмұндағы 30 тармақшамен толықтырылсын: "30) жоғарғы медициналық оқу орындарының соңғы курстарының студенттері";
4 тармақтың 25) тармақшасы "2 тармақтың 28) тармақшасында көрсетілген санаттарға арналған-жеке шоты көрсетілген арызы негізінде, азаматтық тіркеу кітабының көшірмесі, жеке куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Ақтоғай ауданының орталық ауруханасы" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнында есепте тұратын мәліметті растайтын анықтама, шот нөмірі" деп жаңа редакцияда баяндалсын;
4 тармақ мынадай мазмұндағы 27 тармақшасымен толықтырылсын: "27) 2 тармақ 30) тармақшасында көрсетілген санаттарға - оқу орнының   анықтамасы, білім беру қызмет көрсету бойынша үш тарапты шарттың көшірмесі, интерн бойынша оқу шартының көшірмесі, жеке куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, шот нөмірі".
5 тармақтың 27) тармақшасы "2 тармақтың 28 тармақшасында көрсетілген санаттарға - 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көмек" деген жаңа редакцияда баяндалсын;
5 тармақ қосымша мынадай мазмұндағы 29 тармақшамен толықтырылсын: "29) 2 тармақтың 30) тармақшасында көрсетілген санаттарға оқу төлемі шартқа сәйкес";

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 10 марта 2009 года N 65 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в 2009 году"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 9 сентября 2009 года N 159. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 7 октября 2009 года N 12-4-64. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17 февраля 2011 года N 26/1-28/73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 26/1-28/73).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Инструкцию, утвержденную постановлением акимата района от 10 марта 2009 года N 65 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в 2009 году" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-4-60, опубликованное в районной газете "Ауыл тынысы – Пульс села" N 22 от 23 мая 2009 года) следующие изменения и дополнения:
подпункт 28) пункта 2 изложить в новой редакции - "малообеспеченным гражданам на возмещение лекарственных средств больным сахарным диабетом, доход которых не превышает черту бедности";
пункт 2 дополнить подпунктом 30) студенты последних курсов медицинских высших учебных заведений.
подпункт 25) пункта 4 изложить в новой редакции "для категорий указанных в подпункте 28) пункта 2 – на основании заявления с указанием лицевого счета, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, справки подтверждения о нахождении на учете в казенном коммунальном государственном предприятии "Актогайская центральная районная больница";
пункт 4 дополнить подпунктом 27) для категорий указанных в подпункте 30) пункта 2 - справка учебного заведения, копия трехстороннего договора на оказание образовательных услуг, копия договора на обучение по интерну, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета.
подпункт 27) пункта 5 изложить в новой редакции - "для категорий указанных в подпункте 28) пункта 2 - единовременная помощь в размере 1 месячного расчетного показателя";
пункт 5 дополнить подпунктом 29) для категорий указанных в подпункте 30) пункта 2 оплата за обучение, согласно договора";

5 тармақтың 24) тармақшасындағы "бір жолғы" сөзі "тоқсан сайынғы" сөзімен ауыстырылсын.
2. "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жергіліктi өкілетті органдар шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетудің" 007 бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржы бөлу шегінде уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. "2009 жылы жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 65 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" аудан әкімідігінің 2009 жылғы 21 тамыздағы N 153 қаулының күші жойылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға міндеттелсін.
Аудан әкімі                                М. Көбенов

в подпункте 24) пункта 5 слово "единовременная" заменить на "ежеквартальную".
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование в пределах бюджетных ассигнований по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов".
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
4. Отменить постановление акимата района N 153 от 21 августа 2009 года "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 10 марта 2009 года N 65 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в 2009 году".
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Искакову Б.З.
Аким района                                М. Кубенов