Карақоға ауылындағы көшесіне ат қою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Басқамыс селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 21 қазандағы N 3 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қарашада N 12-4-66 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес және тиiстi Қарақоға ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қарақоға ауылына кіре берістен бастап N 1 атауы жоқ көшесiне "Мектеп" деген атау берiлсiн.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн он күн күнтiзбелiк өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы шешімнің орындалуын өзім бақылаймын.
Басқамыс селолық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 Д. Ысқақов

О присвоении наименования улицы в селе Каракога
Решение исполняющего обязанности акима Баскамысского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 21 октября 2009 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 20 ноября 2009 года N 12-4-66
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения жителей села Каракога принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянной улице N 1 в селе Каракога начиная со стороны въезда от центральной усадьбы название "Мектеп".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности акима
Баскамысского сельского округа             Д. Искаков