Аудандық мәслихаттың (IV шақырылған XII кезекті сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 1/14 шешімі. Павлодар облысы Қашыр ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда N 12-8-69 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 5/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 5/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2 тармағы 4) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі (IV шақырылған XV сессия) N 191/15 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған XII сессия) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-66 тіркелген, "Заря" газетінің N 2 жарияланған) N 1/12 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
1. 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған аудандық бюджет мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 2127239 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 211401 мың теңге;
салық емес түсімдер - 1703 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1199 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 1912936 мың теңге;
2) шығындар - 2135103 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -7864 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 7864 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
"214250" сандары "256995" сандармен ауыстырылсын;
"403316" сандары "388316" сандармен ауыстырылсын.
Аудан бюджетіне бөлінген нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде көзделгені есепке алынсын:
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберіндегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөңдеуге және елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы трансферттер – 6987 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін күрделі, ағымды жөңдеуге берілетін - 23500 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қайта және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар және елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстануға берілетін – 19559 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 38923 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын кеңейтілуі және жастар тәжірибесін кенейту бағдарламасына – 7500 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданның тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (ХII сессия IV - созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 27 апреля 2009 года N 1/14. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 8 мая 2009 года за N 12-8-69. Утратило силу - решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 5/22
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 5/22.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XV сессия IV созыв) N 191/15 от 22 апреля 2009 года, районный маслихат РЕШИЛ:
внести в решение районного маслихата (XII - сессии IV- созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-66, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2009 года N 2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2127239 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 211401 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1703 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1199 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 1912936 тысяч тенге;
2) затраты - 2135103 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7864 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7864 тысяч тенге.
В пункте 6 указанного решения:
цифры "214250" заменить цифрами "256995";
цифры "403316" заменить цифрами "388316".
Учесть, что бюджету района выделены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
6987 тысяч тенге - на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
23500 тысяч тенге - на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
19559 тысяч тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
38923 тысяч тенге – на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
7500 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.
Приложение 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2.Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию района.