"1992 жылы туған жасөспірімдерді әскерге шақыру учаскесіне әскери тізімге алуды өткізу туралы"
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімиятының 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 1 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда N 72 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімінің 2010.03.05 N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімінің 2010.03.05 N 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 33 бабы 1 тармағының 13 тармақшасы және Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілерді әскерге шақыру және әскери есепке алуды жүргізудің тәртібі жөнінде Ережесін бекіту туралы" N 371 қаулысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. "Шарбақты ауданының қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесіне әскерге шақыру учаскесіне 1992 жылы туған азаматтарды әскери тізімге алуды 2009 жылы қаңтар-наурызда өткізсін.
2. Аудан әкімінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы "1991 жылы туған жасөспірімдерді әскерге шақыру учаскесіне әскери тізімге алуды өткізу туралы" N 1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-13-40 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп саналсын.
3. Шарбақты ауданының әділет басқармасының 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 37 қорытындысын негізге ала отырып, аудан әкімінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы "1992 жылы туған жасөспірімдерді әскери тізімге алуды өткізу туралы" N 22 шешімі жойылсын.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде қолданысқа енгізіледі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөнінде орынбасары Гүлстан Сағынтайқызы Теміржановаға жүктелсін.
Шарбақты ауданының әкімі                   С. Смағұлов
Келісілді:
"Шарбақты ауданының қорғаныс
істері бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы, капитан
5 қаңтар 2009 жыл                          М. Айғазинов

О проведении приписки к призывному участку юношей 1992 года рождения
Решение акима Щербактинского района Павлодарской области от 5 января 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 26 января 2009 года за N 72. Утратило силу решением акима Щербактинского района Павлодарской области от 5 марта 2010 года N 3
Сноска. Утратило силу решением акима Щербактинского района Павлодарской области от 5 марта 2010 года N 3.
На основании подпункта 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе", Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Приписку граждан 1992 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Щербактинского района" провести в январе – марте 2009 года.
2. Решение Акима района N 1 от 22 января 2008 года (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 12-13-40) "О проведении приписки к призывному участку юношей 1991 года рождения" считать утратившим силу.
3. На основании заключения Управлении юстиции Щербактинского района N 37 от 30 декабря 2008 года отменить решение Акима района N  22 от 24 декабря 2008 года "О проведении приписки к призывному участку юношей 1992 года рождения".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Темиржанову Гульстан Сагинтаевну.
Аким Щербактинского района                 С. Смагулов
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Щербактинского района",
капитан
5 января 2009 года                          М. Айгазинов