"2009 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 101 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 285 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 қарашада N 1728 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 101 қаулысына (мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 1711, «Солтүстік Қазақстан» газетінің 2009 жылғы 17 маусымдағы № 72-74, «Северный Казахстан» газетінің 2009 жылғы 17 маусымдағы № 72-73 сандарында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы қосымшаға сәйкес 840-950 жолдарымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.М.Чженге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а.                        Ж. Смаилов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына қосымша

О внесении дополнений в постановление акимата области от 20 апреля 2009 года № 101 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2009 году"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 октября 2009 года N 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 ноября 2009 года N 1728. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 20 апреля 2009 года № 101 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2009 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1711, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 17 июня 2009 года № 72-74, «Северный Казахстан» от 17 июня 2009 года № 72-73) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками 840 - 950 согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чжена А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима области                         Ж. Смаилов
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области

2009 жылғы 27 қазандағы № 285
2009 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншік нысандарының тізбесіне енгізілетін қосымша
№ р/с
Нысан атауы
Нысан саны
Баланс ұстаушы
Орналасқан жері
1
2
3
4
5
840
"ГАЗ-3110"
автомобилі, 1998
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 988 АО
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мамлют ауданы
Белое селолық округі
әкімінің аппараты"
Мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы,
Белое селосы
841
Бұрынғы мұражай
ғимараты
1
"Шал ақын ауданы
Сергеевка қаласының
әкім аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шал ақын
ауданы,
Сергеевка
қаласы,
Д.Шопанов
көшесі, 9
842
Бұрынғы
техникалық қызмет
көрсету пункті
ғимараты
1
Шал ақын ауданы,
Афанасьевка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Шал ақын
ауданы,
Афанасьевка
селолық
округі,
Садовка селосы
843
Бұрынғы мал
шаруашылық
орындарының
ғимараты
1
Шал ақын ауданы,
Афанасьевка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Шал аұын
ауданы,
Афанасьевка
селосы
844
Бұрынғы алаңдары
бар астық қоймасы
1
Шал ақын ауданы,
Семиполка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Шал ақын
ауданы,
Семиполка
селосы
845
"ВАЗ-21213"
автомобилі, 2001
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 423 АU
1
"СПИД-тің алдын алу
және күресу жөніндегі
Солтүстік Қазақстан
облыстық орталығы"
мемлекеттік мекемесі
Петропавл
қаласы, Пушкин
көшесі, 103
846
"ВАЗ-21070"
автомобилі, 2003
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 235 ВA
1
"3-ші қалалық
ауруханасы"
коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Рига
көшесі, 102
847
"ВАЗ-2121"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 697 AN,
1991 жылы
шығарылған
1
"Облыстық
туберкулезге қарсы
күрес диспансер"
мемлекеттік мекемесі
Петропавл
қаласы, 4-ші
Линия, 2
848
"УАЗ-396292"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 762 AV,
2002 жылы
шығарылған
1
"Облыстық
туберкулезге қарсы
күрес диспансер"
мемлекеттік мекемесі
Петропавл
қаласы, 4-ші
Линия, 2
849
"ВАЗ-21099"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 780 ВМ, 2001 жылы
шығарылған
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
автокәсіпорны"
коммуналдық
мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Сабит
Мұканов
көшесі, 51
850
"ГАЗ-3110"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 672 ВМ,
1998 жылы
шығарылған
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
автокәсіпорны"
коммуналдық
мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Сабит
Мұканов
көшесі, 51
851
"ГАЗ-52"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 729 АZ,
1980 жылы
шығарылған
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
автокәсіпорны"
коммуналдық
мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Сабит
Мұканов
көшесі, 51
852
Көлікжайының
жөндеу-механикалы
шеберхана аумағы
466 шаршы метр
ғимараты
1
"Преснов мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы,
Преснов
селосы,
А.Файзулин
көшесі, 14

от 27 октября 2009 года № 285
Дополнения, которые вносятся в перечень объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2009 году
№ п/п
Наименование объекта
Количество объектов
Балансодержатель
Местонахождение
1
2
3
4
5
840
Автомобиль
"ГАЗ-3110", 1998
года выпуска,
государственный
номер Т 988 АО
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Беловского
сельского округа
Мамлютского
района "
Мамлютский
район, село
Белое
841
Здание бывшего
музея
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
города Сергеевка
района Шал
акына"
район Шал
акына, город
Сергеевка,
улица
Д.Шопанова, 9
842
Здание бывшего
пункта
технического
обслуживания
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Афанасьевского
сельского округа
района Шал
акына"
район Шал
акына,
Афанасьевский
сельский округ,
село Садовка
843
Здание бывшего
животноводческого
помещения
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Афанасьевского
сельского округа
района Шал
акына"
район Шал
акына, село
Афанасьевка
844
Здание бывшего
зерносклада с
площадками
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Семипольского
сельского округа
района Шал
акына"
район Шал
акына, село
Семиполка
845
Автомобиль
"ВАЗ-21213", 2001
года выпуска,
государственный
номер Т 423 AU
1
Государственное
учреждение
"Северо-Казах
станский
областной центр
по профилактике
и борьбе со
СПИД-ом"
город
Петропавловск,
улица Пушкина,
103
846
Автомобиль
"ВАЗ-21070", 2003
года выпуска,
государственный
номер Т 235 ВA
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие"3-я
городская
больница"
город
Петропавловск,
улица Рижская,
102
847
Автомобиль
"ВАЗ-2121",
государственный
номер Т 697 AN,
1991 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Областной
противотуберку
лезный диспансер"
город
Петропавловск,
улица 4 Линия,
2
848
Автомобиль
"УАЗ-396292",
государственный
номер Т 762 AV,
2002 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Областной
противотуберку
лезный
диспансер"
город
Петропавловск,
улица 4 Линия,
2
849
Автомобиль "ВАЗ-21099",
государственный
номер Т 780 ВМ,
2001 года выпуска
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Автопредприятие
акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица Сабита
Муканова, 51
850
Автомобиль
"ГАЗ-3110",
государственный
номер Т 672 ВМ,
1998 года выпуска
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Автопредприятие
акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица Сабита
Муканова, 51
851
Автомобиль
"ГАЗ-52",
государственный
номер Т 729 АZ,
1980 года выпуска
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Автопредприятие
акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица Сабита
Муканова, 51
852
Здание гаража
ремонтно-механи
ческой мастерской
площадью 466
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Пресновское
государственное
лесное
учреждение"
Жамбылский
район, село
Пресновка,
улица
А.Файзулина, 14

853
Өрт сөндіру-
химиялық
станцияның аумағы
145 шаршы метр
ғимараты
1
"Преснов мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы,
Преснов
селосы,
А.Файзулин
көшесі, 14
854
Металлдан
жасалған қойма
аумағы 199 шаршы
метр ғимараты
1
"Преснов мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы,
Преснов
селосы,
А.Файзулин
көшесі, 14
855
Көлікжай
ғимараты, лашық
және шеберхана
ғимараты
"Мағжан Жұмабаев
ауданының Булаев
қаласы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы, Булаев
қаласы,
Водопроводный
көшесі
856
Бұрынғы мектеп
жанындағы
қазандық ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданының
білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
857
Бұрынғы балабақша
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы, Возвышенка
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
858
Бұрынғы мектеп
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданының
білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
859
Бұрынғы дүкен
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы, Возвышенка
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
860
Бұрынғы жем-шөп
қоймасы ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Хлеборобный
селосы
861
Бұрынғы мәдениет
үйі ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
әкімінің көркемөнер
халық шығармашылығы
және демалыс
мемлекеттік орталығы"
мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Возвышенка
селосы
862
Бұрынғы
жатақхананың
жылжымалы
механикалық легі
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы, Возвышенка
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Возвышенка
селосы
863
Бұрынғы монша
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Александровка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Григорьевка
селосы
864
Бұрынғы кеңсе
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Александровка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Григорьевка
селосы
865
Бұрынғы қазандық
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Гаврино селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Гаврино селосы
866
Бұрынғы мал
шаруашылық базасы
ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Гаврино селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Гаврино селосы

853
Здание
пожарно-химичес
кой станции
площадью 145
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Пресновское
государственное
лесное
учреждение"
Жамбылский
район, село
Пресновка,
улица
А.Файзулина, 14
854
Здание склада
металлического
площадью 199
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Пресновское
государственное
лесное
учреждение"
Жамбылский
район, село
Пресновка,
улица
А.Файзулина, 14
855
Здание гаража, здание мастерских
и навеса
ГУ "Аппарат
акима города
Булаево района
Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева,
город Булаево,
улица
Водопроводная
856
Здание бывшей
котельной при
школе
1
Государственное
учреждение
"Отдел
образования
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
857
Здание бывшего
детского сада
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Возвышенского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
858
Здание бывшей
школы
1
Государственное
учреждение
"Отдел
образования
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
859
Здание бывшего
магазина
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Возвышенского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
860
Здание бывшего
кормоцеха
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева, село
Хлеборобное
861
Здание бывшего
Дома культуры
1
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Центр
самодеятельного
народного
творчества и
досуговой
деятельности
акимата района
Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Возвышенка
862
Здание бывшего
общежития
передвижной
механизированной
колонны
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Возвышенского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Возвышенка
863
Здание бывшей
бани
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Александровского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Григорьевка
864
Здание бывшей
конторы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Александровского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Григорьевка
865
Здание бывшей
кочегарки
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Гавринского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Гаврино
866
Здание бывшей
животноводческой
базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Гавринского
сельского округа
района Магжана
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Гаврино

920
Бұрынғы № 2
асхана ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Авангард селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Хлеборобный селосы
921
Бұрынғы
наубайхана
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Қарақоға
селосы
922
Бұрынғы балабақша
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Майбалык
селосы
923
"КАМАЗ-55212"
автомобилі, 1986
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 379 ВО
1
"Аққайың мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Аққайың
ауданы,
Қаратомар
ауылы
924
ГКБ 8328 тіркеме,
1990 жылы
шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі 7289 ТС
1
"Аққайың мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Аққайың
ауданы,
Қаратомар
ауылы
925
Урал 4320-01-10"
автомобилі, 1990
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 336 BN
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Мальцево
селосы,
Рабочий
көшесі, 19
926
Одаз 9370
тіркеме, 1986
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі 6893 ТС
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Мальцево
селосы,
Рабочий
көшесі, 19
927
ЮМЗ-АЛ-ЭО-2621 экскаваторы, 1992
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі 705 ТТАМ
1
"Қызылжар мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік нөмірі
Қызылжар
ауданы,
Куйбышев шоғы
928
Аумағы 1087,5
шаршы метр ағаш
өңдеу қоймасы
1
"Соколовка
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Қызылжар
ауданы,
Соколовка
селосы,
Целинный
көшесі, 31
929
Бұрынғы тұрмыстық
комбинат ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Корнеевка
селосы,
Крупская
көшесі, 55
930
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы
931
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы
932
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы
933
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы
934
1974 жылы іске
қосылған ағаш
өңдеу
шеберханасының
ғимараты
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Мальцево
селосы,
Рабочий
көшесі, 16

920
Здание бывшей
столовой № 2
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Авангардского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева, село
Хлеборобное
921
Здание бывшей
пекарни
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева, село
Карагуга
922
Здание бывшего
детского сада
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева,
село Майбалык
923
Автомашина
"КАМАЗ-55212",
1986 года
выпуска,
государственный
номер Т 379 ВО
1
Государственное
учреждение
"Аккайынское
государственное
лесное
учреждение"
Аккайынский
район, село
Каратомар
924
Прицеп ГКБ 8328,
1990 года
выпуска,
государственный
номер 7289 ТС
1
Государственное
учреждение
"Аккайынское
государственное
лесное
учреждение"
Аккайынский
район, село
Каратомар
925
Автомашина "Урал
4320-01-10", 1990
года выпуска,
государственный
номер Т 336 BN
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Мальцево, улица
Рабочая, 19
926
Прицеп Одаз 9370,
1986 года
выпуска,
государственный
номер 6893 ТС
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Мальцево, улица
Рабочая, 19
927
Экскаватор
ЮМЗ-АЛ-ЭО-2621,
1992 года
выпуска,
государственный
номер 705 ТТАМ
1
Государственное
учреждение
"Кызылжарское
государственное
лесное
учреждение"
Кызылжарский
район,
Куйбышевская роща
928
Здание склада по
переработке
древесины 1087,5
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Соколовское
государственное
лесное
учреждение"
Кызылжарский
район, село
Соколовка,
улица Целинная,
31
929
Здание бывшего
быткомбината
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Корнеевка,
улица Крупской, 55
930
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка
931
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка
932
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка
933
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка
934
Здание
деревообрабатываю
щей мастерской
1974 года ввода
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Мальцево, улица
Рабочая, 16

935
1972 жылы іске
қосылған ағаш
өңдеу
шеберханасының
ғимараты
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Николаевка
селосы,
Трудовая
көшесі, 58
936
1972 жылы іске
қосылған 2
автомобильге
арналған көлікжай
ғимараты
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Николаевка
селосы,
Трудовая
көшесі, 59
937
Бұрынғы мектеп
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Алматы селолық округі
әкімінің аппараты"
Есіл ауданы,
Өрнек ауылы,
Школьный
көшесі, 14
938
Бұрынғы
көлікжайдың
жөндеу-пайдалану
учаскесі-1
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Явленка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Явленка
селосы, З.
Байтоков
көшесі, 40
939
Құрылыс учаскенің
қоймасы ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Бұлақ селосы,
Строительный
көшесі, 12
940
1978 жылы іске
қосылған ағаш
өңдеу
шеберханасының
ғимараты
1
"Мамлютка мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы,
Мамлют қаласы,
Лесная көшесі,
27
941
"ВАЗ-21060"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 255 ВК,
1999 жылы
шығарылған
1
"Қызылжар аудандық
дене шынықтыру
мәдениеті және спорт
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Қызылжар
ауданы, Бескөл
селосы,
Гагарин
көшесі, 11
942
Мал шаруашылық
базасы ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Тимирязев
ауданының Мичурино
селолық округі
әкімінің аппараты"
Тимирязев
ауданы,
Мичурино
селосы, Жамбыл
көшесі, 54/2
943
Мал шаруашылық
базасы ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Тимирязев
ауданының Мичурино
селолық округі
әкімінің аппараты"
Тимирязев
ауданы,
Мичурино
селосы, Жамбыл
көшесі, 54/3
944
Мал шаруашылық
база ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Тимирязев
ауданының Мичурино
селолық округі
әкімінің аппараты"
Тимирязев
ауданы,
Мичурино
селосы, Жамбыл
көшесі, 54/4
945
"ГАЗ-САЗ-5307"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 357 АР,
1986 жылы
шығарылған
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы
946
ЦДТ-5,2 станогы,
1980 жылы
шығарылған
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы
947
УДС-5 станогы,
1972 жылы
шығарылған
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы
948
1976 жылы іске
қосылған
шеберханасының
ғимараты
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы
949
"ГАЗ-31029"
автомобилі, 1993
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 355 ВА
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
облыстық ауруханасы"
коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны
Петропавл
қаласы,
Брусиловский
көшесі, 20

935
Здание
деревообрабатываю
щей мастерской
1972 года ввода
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Николаевка,
улица Трудовая,
58
936
Здание гаража на
2 автомобиля 1972
года ввода
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Николаевка,
улица Трудовая,
59
937
Здание бывшей
школы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Алматинского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Орнек, улица
Школьная, 14
938
Здание бывшего
гаража
ремонтно-эксплуа
тационного участка-1
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Явленского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Явленка, улица
З.Байтокова, 40
939
Здание склада
строительного
участка
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Булак, улица
Строительная,
12
940
Здание
деревообрабатываю
щей мастерской
1978 года ввода
1
Государственное
учреждение
Мамлютское
государственное
лесное
учреждение"
Мамлютский
район, город
Мамлютка, улица
Лесная, 27
941
Автомобиль
"ВАЗ-21060",
государственный
номер Т 255 ВК,
1999 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Кызылжарский
районный отдел
физической
культуры и
спорта"
Кызылжарский
район, село
Бишкуль, улица
Гагарина, 11
942
Здание
животноводческой
базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мичуринского
сельского округа
Тимирязевского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Тимирязевский
район, село
Мичурино, улица
Джамбула, 54/2
943
Здание
животноводческой
базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мичуринского
сельского округа
Тимирязевского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Тимирязевский
район, село
Мичурино, улица
Джамбула, 54/3
944
Здание
животноводческой
базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мичуринского
сельского округа
Тимирязевского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Тимирязевский
район, село
Мичурино, улица
Джамбула, 54/4
945
Автомобиль
"ГАЗ-САЗ-5307", 1986 года
выпуска,
государственный
номер Т 357 АР
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское
946
Станок ЦДТ-5,2,
1980 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское
947
Станок УДС-5,
1972 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское
948
Мастерская 1976
года ввода
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское
949
Автомобиль
"ГАЗ-31029", 1993
года выпуска,
государственный
номер Т 355 ВА
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Областная
больница акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица
Брусиловского,
20