Айыртау ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 48 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 сәуірде N 13-3-95 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі N 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 15.04.2013 N 184 қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабының 5-2-тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңының 31-бабының 1-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Айыртау ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындары жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Н. Бубенеевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                 Е. Айнабеков

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях Айыртауского района
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 4 марта 2009 года N 48. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 10 апреля 2009 года N 13-3-95. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2013 года N 184
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 15.04.2013 N 184
В соответствии с пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и организациях Айыртауского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бубенеева К.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Айнабеков