"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 16/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 мамырда N 13-7-110 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының № 148 Заңына, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 15/1 шешіміне сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
«2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1-тармақта
1) тармақша
«1498547» цифры «1642198» цифрымен ауыстырылсын
2) тармақша
«1498547» цифры «1665530» цифрымен ауыстырылсын
2. 4.1-тармақ мына мазмұнмен толықтырылсын:
«4.1 жыл басына жинақталған аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен аудандық бюджеттің шығындарына 8-қосымшаға сәйкес 11908 мың теңге бөлінсін»

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 16/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 26 мая 2009 года N 13-7-110. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, решением сессии областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года №13/2 «О районном бюджете на 2009 год» (регистрационный № 13-7-101 от 29 января 2009 года, районные газеты «Ауыл Арайы», «Сельская Новь» от 13 февраля 2009 года № 6), следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
подпункте 1)
цифру «1498547» заменить цифрой «1637898»
подпункте 2)
цифру «1498547» заменить цифрой «1661230»
2. Дополнить пункт 4.1 следующего содержания:
«4.1 выделить за счет свободных остатков средств районного бюджета сложивщихся на начало года, на расходы районного бюджета 23332 тысяч тенге согласно приложению 8»

«4.2 9 қосымшаға сәйкес «Жол картасы» жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау аймақтық стратегиясын іске асыру аясында жұмыспен қамтуға 2009 жылға арналған бюджетте мақсатты трансферттер және шығындарды оңтайландыруға 125097 мың теңге қарастырылсын»
3. Нұсқалған шешімнің 1,2,4,6,7 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс XVI                           сессиясының хатшысы
төрайымы
Л.Шатохина                                 Б.Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

«4.2 учесть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты и оптимизацию расходов 125097 тысяч тенге на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (дорожная карта), согласно приложению 9.
3. Приложения 1,2,4,6,7 к указанному решению изложить в новой редакции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                               Секретарь
ХVI внеочередной сессии                    районного маслихата
районного маслихата
Л. Шатохина                                Б.Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

49862
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
49862
012
Сумен жабдықтау жүйені дамыту
49862
Жамбыл ауданында кусталық ұңғымалық суартқы салу (II-кезек) Матросово, Светлое, Матросово,Чапаево, Сәбит, Святодуховка, Зеленая роща селолары жер асты суларының Екатериновка учаскесі
7737
Жамбыл ауданы Пресновка селосындағы су құбыры желістерін дамыту және қайта құру
42125
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16/1 шешiмiне
3 қосымша
2009 жылға арналған бюджетті атқару барысында
секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар
тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16/1 шешiмiне
4 қосымша
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмдерi бойынша азаматтардың жеке санаттарына берiлетiн әлеуметтiк көмек – 451007000
бағдарлама
Төлем түрлері
Сомасы (мың теңге)
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша және шаштараз қызметтеріне)

49 862
467
Отдел строительства района (города областного значения)
49 862
012
Развитие системы водоснабжения
49 862
Строительство кустовых скважинных водозаборов в Жамбылском районе (II-я очередь) Екатериновский участок сел Светлое, Матросово, Чапаево, Сабит, Святодуховка, Зеленая Роща Жамбылского района
7 737
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Пресновка Жамбылского района
42 125
Приложение 3
к решению сессии районного маслихата
№ 16/1 от 27 апреля 2009 г.
Перечень
местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в
процессе исполнения районного бюджета на 2009 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 4
к решению сессии районного маслихата
№ 16/1 от 27 апреля 2009 г.
программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных представительных
органов
Виды  выплат
сумма тыс.тенге
Оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)

299
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емделулеріне әлеуметтік көмек
1464
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (тіс протездеу)
403
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
283
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек (коммуналдық)
3289
Қорытынды:
5738
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16/1 шешiмiне
5 қосымша
451 017 015 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша сомаларды бөлу
Шығындар сомасы
Соның ішінде
Міндетті гигиеналық құралдар
Жеке көмекшілердің қызметтерін көрсету
Ымдау тілі мамандарының қызметтерін көрсету
1516
813
475
228
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16/1 шешiмiне
6 қосымша
2009 жылға арналған селолық округтер бойынша шығыстар
№            р/р
Атауы
123.001.003 Жергілікті органдардың аппараттары
123.001.007 Мемлекеттік қызметші-
лердің біліктілі-
гін арттыру

299
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан
1464
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (зубопротезирование)
403
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
283
Социальная помощь участникам Великой Отечественной войны (коммунальные)
3289
Итого:
5738
Приложение 5
к решению сессии районного маслихата
№ 16/1 от 27 апреля 2009 г.
Распределение сумм по программе 451 017 015 "Обеспечение
нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и
предоставление услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида"
Сумма расходов
В том числе
Обязательные гигиенические средства
Предоставление услуг индивидуальными помощниками
Предоставление услуг специалистами жестового языка
1516
813
475
228
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
№ 16/1 от 27 апреля 2009 г.
Расходы по сельским округам на 2009 год
№ п/п
Наименование
123.001.003 Аппараты местных органов
123.001.007 Повышение квалифика-
ции государст-
венных служащих