Қызылжар ауданының кәсіпорындары, мекемелерінде және басқа да ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 88 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда N 13-8-101 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 5 сәуірдегі N 108 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 05.04.2013 N 108 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-2) тармақшасына және «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылжар ауданының меншіктің барлық түріндегі кәсіпорындары, мекемелерінде және басқа да ұйымдарында, мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы, жұмыс орнының жалпы санынан үш пайыздық көлемде бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Ы. Байсыновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                   Қ. Пшенбаев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях, в учреждениях и иных организациях Кызылжарского района
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2009 года N 88. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 8 мая 2009 года N 13-8-101. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2013 года N 108
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 05.04.2013 N 108
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпункта 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на предприятиях, в учреждениях и иных организациях Кызылжарского района, независимо от форм собственности, в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за настоящим постановлением возложить на заместителя акима района Байсынова А.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого официального опубликования.
Аким района                                К. Пшенбаев