Бір жолғы талондардың кұны және бекітілген салықтың ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 15/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 мамырда N 13-8-105 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 23.09.2014 N 32/17 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының «Салықтар мен бюджетке түсетін басқа да міндетті телемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV Заңының 36-бабының 1-тармағындағы 2-тармақшаға және 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV «Салықтар мен бюджетке түсетін басқа да міндетті телемдер туралы» кодексінің (Салық кодексі) 422 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:

О стоимости разовых талонов и о ставках фиксированного налога
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 15/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 20 мая 2009 года N 13-8-105
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 23.09.2014 N 32/17.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 и пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 100-IV, статьи 422 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 99-IV районный маслихат РЕШИЛ:

1. Бекітілсін:
1.1 Қызылжар ауданы бойынша қызмет көрсетуі біржолғы болатын жеке тұлғалар үшін кәсіпкерлік қызметінің түрлері бойынша бір күнге біржолғы талондардың бағасы, 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
1.2 Қызылжар ауданы бойынша айлық бірлігіне салық салудың тіркелген сомалық салық мөлшерлемелері, 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық мәслихаттың келесі шешімдері күші жойылған болып танылсын: «Біржолғы талондар ставкасы және төленімдердің жеке түрлері бойынша ставкалар туралы» 2005 жылғы 15 шілдедегі № 19/5 шешімі (2005 жылғы 17 тамыздағы тіркелу № 13-8-7, № 37 2005 жылғы 2 қыркүйектегі «Маяк» газеті), «Біржолғы талондар ставкасы және төленімдердің жеке түрлері бойынша ставкалар туралы» аудандық мәслихатың 2006 жылғы 06 сәуірдегі № 19/5 шешіміне толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 06 сәуірдегі № 24/11 шешімі (2006 жылғы 3 мамырдағы тіркелу нөмері 13-8-24, 2006 жылғы 12 мамырдағы № 12 «Маяк» газеті), 2007 жылғы 24 мамырдағы № 35/3 шешімі (2007 жылғы 28 маусымдағы тіркелу нөмері 13-8-38, 2007 жылғы 06 шілдедегі № 30 «Қызылжар және қызылжарлықтар» газеті, 2007 жылғы 06 шілдедегі № 30 «Маяк» газеті), 2008 жылғы 28 шілдедегі № 10/8 шешімі (2008 жылғы 2 қыркүйектегі тіркелу нөмері 13-8-92, 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 37 «Қызылжар және қызылжарлықтар» газеті, 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 37 «Маяк» газеті).

1. Установить:
1.1. Стоимость разовых талонов на один день по видам предпринимательской деятельности по Кызылжарскому району для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 1.
1.2. Ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц по Кызылжарскому району согласно приложению 2.
2. Признать утратившими силу решения районного маслихата: № 19/5 от 15 июля 2005 года «О ставках разовых талонов и ставок по отдельным видам платежей» (регистрационный номер 13-8-7 от 17 августа 2005 года, газета «Маяк» от 2 сентября 2005 года № 37), от 6 апреля 2006 года № 24/11 «О внесении дополнений в решение районного маслихата от 15 июля 2005 года № 19/5 «О ставках разовых талонов и ставок по отдельным видам платежей» (регистрационный номер 13-8-24 от 3 мая 2006 года, газета «Маяк» от 12 мая 2006 года № 21), от 24 мая 2007 года № 35/3 (регистрационный номер 13-8-38 от 28 июня 2007 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк» от 6 июля 2007 года № 30), от 28 июля 2008 года № 10/8 (регистрационный номер 13-8-92 от 2 сентября 2008 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк» от 12 сентября 2008 года № 37).

3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген кезден күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн еткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
Е. Ғабдулин
А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
№ 15/6 шешіміне 1 қосымша
Қызылжар ауданы бойынша қызмет көрсетуі біржолғы болатын жеке тұлғалар үшін кәсіпкерлік қызметінің түрлері бойынша бір күнге біржолғы талондардың бағасы
Кәсіпкерлік қызметтің түрі
Біржолғы талондардың бағасы, теңгеде
1.
Газет пен журналдарды қолдан сату

3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого дня официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
Секретарь районного маслихата
Е. Габдулин
А. Молдахметова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 апреля 2009 года № 15/6
Стоимость разовых талонов на один день по видам предпринимательской деятельности по Кызылжарскому району для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
Вид предпринимательской деятельности
Стоимость разовых талонов в тенге
1.
Реализация газет и журналов с рук