Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Шаховское ауылының көшесіне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежное ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 22 шілдедегі N 30 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 тамызда N 13-8-108 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының", "селосындағы" сөздері "ауылдық", "ауылының", "ауылындағы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 25.02.2019 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2009 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37-баптарына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аймақтық ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және Шаховское ауылының тұрғындарының пікірлері бойынша, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданың Шаховское ауылындағы атауы жоқ көшесіне "Мәжит Қасенев атындағы" атауы берілсін.
2. Осы шешім ресми түрде жарияланғаннан кейін он күн ішінде өз күшіне енеді.
Ауылдық округ әкімі О.Қ. Сибанов

О присвоении наименования улицы в селе Шаховское Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 22 июля 2009 года N 30. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 19 августа 2009 года N 13-8-108.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2019 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Шаховское, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Шаховское Кызылжарского района Северо-Казахстанской области наименование "имени Мажита Касенева".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким О.К. Сибанов