Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 316 "Ресей Федерациясы Жол қатынастары федералды мемлекеттік унитарлық кәсіпорынның "Петропавл бөлімшесі" еншілес кәсіпорны жылытатын Булаев қаласының тұрғын үйлерін жылыту үшін жылу энергиясын пайдалану нормасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 14 қазандағы N 342 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қарашада N 13-9-105 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы N 09 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 15.01.2013 N 09 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2006 жылғы 9 қазандағы № 316 «Ресей Федерациясы Жол қатынастары министрлігі Оңтүстік Орал темір жолы» федералды мемлекеттік унитарлық кәсіпорынның «Петропавл бөлімшесі» еншілес кәсіпорны жылытатын Булаев қаласының тұрғын үйлерін жылыту үшін жылу энергиясын пайдалану нормасын бекіту» туралы қаулысына (Мемлекеттік нормалы құқықтық актілерді тіркеу тізбесінде 2006 жылғы 17 қарашада № 13-9-37 нөмірмен тіркелген, «Вести» газетінің 2007 жылғы 19 қаңтардағы № 3 нөмірінде басылған):
жоғарыда аталған қаулының кіріспе бөлімінде «Қазақстан Республикасының табиғи монополияларды реттеу жөніндегі агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасының хаты» сөздері жойылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Сапаров

О внесении изменений в постановление акимата района Магжана Жумабаева от 9 октября 2006 года № 316 "Об утверждении нормы потребления тепловой энергии для отопления жилых зданий города Булаево отапливаемых дочерним предприятием "Петропавловское отделение" Федерального государственного унитарного предприятия "Южно-Уральская железная дорога" Министерства путей и сообщения Российской Федерации"
Постановление акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 октября 2009 года N 342. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 16 ноября 2009 года N 13-9-105. Утратило силу - постановлением акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 января 2013 года N 09
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15.01.2013 N 09
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан 24 марта 1998 № 213 «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата района от 9 октября 2006 года № 316 «Об утверждении нормы потребления тепловой энергии для отопления жилых зданий города Булаево отапливаемых дочерним предприятием «Петропавловское отделении» Федерального государственного унитарного предприятия «Южно-Уральская железная дорога» Министерства путей сообщения Российской Федерации» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-9-37, 17 ноября 2006 года, опубликовано в газете «Вести» № 3 19 января 2007 года) следующее изменение:
в преамбуле вышеуказанного постановления слова «на основании письма управления Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Северо-Казахстанской области и предоставленных расчетов для определения норм тепловой энергии» исключить.
2.Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Сапаров