Мамлют ауданының мекемелері мен кәсіпорындарында мүгедектер үшін 2009-2010 жылдарға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 6 сәуірдегі N 59 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 сәуірде N 13-10-82 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 02-08-02-02/37)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13)14) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы «Тұрғындарды жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-2) тармақшаларына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мамлют ауданының мекемелері мен кәсіпорындарында жұмыс істеушілердің жалпы санының үш пайызы көлемінде мүгедектер үшін 2009-2010 жылдарға жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Б. Бәкеевке жүктелсін.
3. Қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   Қ. Қалиев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2009-2010 годы на предприятиях и организациях Мамлютского района
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2009 года N 59. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 21 апреля 2009 года N 13-10-82. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 02-08-02-02/37)
Сноска. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
В соответствии с подпунктом 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2009 – 2010 годы квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности работающих в предприятиях и организациях Мамлютского района.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бакеева С.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района                                К. Калиев