"Тайынша ауданы жерлерінің аймақтандыру сызбасы және жер телімдері үшін төлейтін базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 200 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 102 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 наурызда N 13-11-142 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы N 104 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 15.05.2013 N 104 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексі 11-бабының 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:

О внесении изменений в решение маслихата от 23 января 2007 года N 200 "О схеме зонирования земель Тайыншинского района и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2009 года N 102. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 10 марта 2009 года N 13-11-142. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2013 года N 104
Сноска. тратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15.05.2013 N 104
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 11 от 20 июня 2003 года Земельного Кодекса Республики Казахстан районный маслихат РЕШИЛ:

1. «Тайынша ауданы жерлерінің аймақтандыру сызбасы және жер телімдері үшін төлейтін базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы» (2007 жылғы 5 наурыздағы нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі № 13-11-55, «Тайынша таңы», «Тайыншинские вести» газеттерінде 2007 жылдың 30 наурызда жарияланған) аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 200 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

1. Внести в решение районного маслихата от 23 января 2007 года № 200 «О схеме зонирования земель Тайыншинского района и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки» (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - № 13-11-55 от 5 марта 2007 года, опубликовано в газетах «Тайынша Таны» от 30 марта 2007 года, «Тайыншинские вести» от 30 марта 2007 года) следующие изменения: