Мүгедектерге жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 11 ақпандағы N 42 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 наурызда N 13-11-143 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы N 629 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 06.12.2013 N 629 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7 бабы 5-2) тармақшаларына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2010.12.24 N 597 Қаулысымен
1. Тайынша ауданының кәсіпорындары мен мекемелері үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. «Мүгедектерге жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы» аудан әкімдігінің 2008 жылғы 26 наурыздағы № 110 қаулысы жойылсын (2008 жылғы 2 мамыр т/н № 13-11-105, "Тайыншинские вести", № 24 2008 жылдың 6 маусымы, "Тайынша таңы", № 24 2008 жылдың 6 маусымы).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И. И. Турковқа жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің осы қаулысы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                    А. Маковский

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2009 года N 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 10 марта 2009 года N 13-11-143. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2013 года N 629
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2013 N 629 (постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.12.2010 N 597
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест для предприятий и организаций Тайыншинского района.
2. Отменить постановление акимата района от 26 марта 2008 года № 110 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов» (р/г № 13-11-105 от 2 мая 2008 года, "Тайыншинские вести", № 24 от 6 июня 2008 года, "Тайынша таңы" № 24 от 6 июня 2008 года).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Туркова И. И.
4. Настоящее постановление акимата района вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                      А. Маковский