"2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 13/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 сәуірде N 13-14-74 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы N 02-04/195 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 09.10.2013 N 02-04/195 хаты)
Қазақстан Республикасындағы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы сессиясының № 11/2 шешіміне (2009 жылғы 30 қаңтардағы аудандық «Парыз» газетінің 5 нөмірінде және 2009 жылғы 30 қаңтардағы «Новатор» газетінің 5 нөмірінде жарияланған, 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 13-14-69 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген) келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада
«1168840» деген сандар «1172674,3» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2009 года N 13/2. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 10 апреля 2009 года N 13-14-74. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 9 октября 2013 года N 02-04/195)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 09.10.2013 N 02-04/195)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-69 от 22 января 2009 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 30 января 2009 года № 5 и «Новатор» от 30 января 2009 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 2)
цифры «1168840» заменить цифрами «1172674,3»
подпункте 5)