Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 17 шілдедегі N 157 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 тамызда N 13-14-79 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы N 127 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 19.05.2015 N 127 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңы 7-бабы 5-2 тармағына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңы 31-бабы 1-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шал ақын ауданның кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары М.Қ. Жақсыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі А. Әмрин

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и в организациях района Шал акына
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 июля 2009 года N 157. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 17 августа 2009 года N 13-14-79. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 мая 2015 года N 127
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19.05.2015 N 127 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и в организациях района Шал акына.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечение десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Амрин