"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 17/214-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 сәуірде N 2007 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ :
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2001-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған; Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы N 13/173-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 19 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 25 санында жарияланған; 2009 жылғы 15 сәуірдегі N 16/209-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 21 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 59 санында жарияланған, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген;) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"181 281 487" деген сандар "194 497 080" деген сандармен ауыстырылсын;
"169 189 479" деген сандар "182 405 072" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "178 824 066" деген сандар "192 039 659" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақтың бірінші бөлігінде:
"1 459 349" деген сандар "1 468 041" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 902 488" деген сандар "2 960 455" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 17/214-IV от 23 апреля 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 24 апреля 2009 года за N 2007. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 001, опубликовано 26 декабря 2008 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года N 13/173-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 2/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2003, опубликовано 18 февраля 2009 года в газете "Южный Казахстан" N 19, от 15 апреля 2009 года N 16/209-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2006, опубликовано 22 апреля 2009 года в газете "Южный Казахстан" N 46-47;) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "181 281 487" заменить цифрами "194 497 080";
цифры "169 189 479" заменить цифрами "182 405 072";
в подпункте 2) цифры "178 824 066" заменить цифрами "192 039 659";
в части первой пункта 4:
цифры "1 459 349" заменить цифрами "1 468 041";
цифры "3 902 488" заменить цифрами "2 960 455";
дополнить абзацами следующего содержания:

"өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге-3 506 557 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге-1 740 838 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге–36 100 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қалалардың көшелерін жөндеуге және ұстауға-1 868 130 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге– 2 664 355 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға–124 100 мың теңге".
5-тармақтың бірінші бөлігінде:
"31 236" деген сандар "490 836" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 996 516" деген сандар "2 121 191" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;
6-тармақтың бірінші бөлігінде:
"26 146 635" деген сандар "24 446 807" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 942 241" деген сандар "2 020 904" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 158 715" деген сандар "3 477 075" деген сандармен ауыстырылсын;
"437 534" деген сандар "424 341" деген сандармен ауыстырылсын;
"655 691" деген сандар "532 571" деген сандармен ауыстырылсын;
"354 675" деген сандар "236 411" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге–4 893 359 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қалалардың көшелерін салуға және қайта жаңартуға–1 859 925 мың теңге";
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;

"3 506 557 тысяч тенге – на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
1 740 838 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
36 100 тысяч тенге - на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
1 868 130 тысяч тенге - на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
2 664 355 тысяч тенге – на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
124 100 тысяч тенге - на финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
в части первой пункта 5:
цифры "631 236" заменить цифрами "490 836";
цифры "2 996 516" заменить цифрами "2 121 191";
абзац четвертый исключить;
абзац пятый исключить;
в части первой пункта 6:
цифры "26 146 635" заменить цифрами "24 446 807";
цифры "2 942 241" заменить цифрами "2 020 904";
цифры "4 158 715" заменить цифрами "3 477 075";
цифры "437 534" заменить цифрами "424 341";
цифры "655 691" заменить цифрами "532 571";
цифры "354 675" заменить цифрами "236 411";
дополнить абзацами следующего содержания:
"4 893 359 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
1 859 925 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
абзац девятый исключить;

490 836
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 798 227
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 492 336
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 492 336
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
531 000
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 020 904
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 124 432
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді көріктендіру
816 000
2
Коммуналдық шаруашылық
14 305 891
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2 747 750
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
2 747 750
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 558 141
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметін қамтамасыз ету
33 251
004
Елді мекендерді газдандыру
69 001
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
3 477 075
014
Коммуналдық шаруашылық дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
424 341
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 664 355
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 768 927
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
2 121 191
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 587 252
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 301 463
262
Облыстың мәдениет басқармасы
791 931
001
Мәдениет басқармасының қызметін қамтамасыз ету
29 442
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

490 836
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 798 227
1
Жилищное хозяйство
5 492 336
271
Управление строительства области
5 492 336
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
531 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 020 904
045
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 124 432
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
816 000
07
2
Коммунальное хозяйство
14 305 891
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 747 750
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 747 750
07
2
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
11 558 141
07
2
001
Обеспечение деятельности управления энергетики и коммунального хозяйства
33 251
004
Газификация населенных пунктов
69 001
07
2
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3 477 075
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
424 341
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 664 355
016
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 768 927
113
Трансферты из местных бюджетов
2 121 191
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 587 252
08
1
Деятельность в области культуры
1 301 463
08
1
262
Управление культуры области
791 931
08
1
001
Обеспечение деятельности управления культуры
29 442
08
1
003
Поддержка культурно-досуговой работы