Оңтүстік Қазақстан облысының Шардара ауданындағы Шардара қаласының, Қауысбек Тұрысбеков және Жаушықұм ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 30 қыркүйектегі N 20/239-IV Шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 8 қазандағы N 293 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 22 қазанда N 2014 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының Шардара аудандық мәслихаты мен әкімдігінің бірлескен ұсынысын ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Шардара қаласының әкімшілік шекарасына жалпы көлемі 1020,23 гектар Қауысбек Тұрысбеков ауылдық округінің және жалпы көлемі 860,77 гектар Жаушықұм ауылдық округінің жер бөліктерінің қосылуымен Шардара ауданындағы Шардара қаласының, Қауысбек Тұрысбеков және Жаушықұм ауылдық округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     М. Оразалиев
Облыс әкімі                                А. Мырзахметов
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Ә. Досболов

Об изменении границ города Шардара, сельских округов Кауысбека Турысбекова и Жаушыкумского Шардаринского района Южно-Казахстанской области
Совместное решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 20/239-IV от 30 сентября 2009 года и постановление акимата Южно-Казахстанской области N 293 от 8 октября 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 22 октября 2009 года за N 2014
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом совместного предложения маслихата и акимата Шардаринского района Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы города Шардара, сельских округов Кауысбека Турысбекова и Жаушыкумского Шардаринского района с включением в административные границы города Шардара части земель сельского округа Кауысбека Турысбекова общей площадью 1020,23 гектаров и Жаушыкумского сельского округа общей площадью 860,77 гектаров.
2. Данное совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мырзахметов
Председатель сессии
областного маслихата                       М.Оразалиев
Секретарь областного маслихата             А.Досболов