Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Иассы және Оранғай ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/251-IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 394 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 15 қаңтарда N 2019 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының Түркістан қалалық мәслихаты мен әкімдігінің бірлескен ұсынысын ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Түркістан қаласының Иассы ауылдық округінің әкімшілік шекарасына Оранғай ауылдық округінен жалпы көлемі 7394,5 гектар жер бөлігінің қосылуымен Иассы және Оранғай ауылдық округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Т.Баймаханов
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Ә.Досболов

Об изменении границ сельских округов Иассы и Орангай города Туркестан Южно-Казахстанской области
Совместное решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 23/251-IV от 11 декабря 2009 года и постановление акимата Южно-Казахстанской области N 394 от 20 декабря 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 15 января 2010 года за N 2019
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом совместного предложения маслихата и акимата Ордабасинского района, Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы сельских округов Иассы и Орангай города Туркестан с включением в административные границы сельского округа Иассы части земель сельского округа Орангай общей площадью 7394,5 гектаров.
2. Данное совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мырзахметов
Председатель сессии областного маслихата   Т.Баймаханов
Секретарь областного маслихата             А.Досболов