"2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралу
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 15/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде № 5-1-108 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 05 қаңтардағы № 03-09/1 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.01.05 № 03-09/1 хатымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 13/153-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 27 сәуірдегі 2497 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-98 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтардағы «Дидар» және «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 18 ақпандағы № 13/4  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-102 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы № 27-28 «Дидар», 2009 жылғы 5 наурыздағы № 31-32 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2009 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 392 564 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 6 308 238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 970 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 008 889 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 022 467 мың теңге;
2) шығындар – 14 483 000,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 18 792,2 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года 11/4 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2009 года N 15/4. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 апреля 2009 года за N 5-1-108. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05 января 2010 года № 03-09/1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.01.2010 № 03-09/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2009 года № 13/153-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2497 от 27 апреля 2009 года) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата
от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-98, опубликовано 17 января 2009 года в газетах «Дидар» и «Рудный Алтай»), с внесенными изменениями решением от 18 февраля 2009 года № 13/4 «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-102, опубликовано в газетах «Дидар» 3 марта 2009 года № 27-28, «Рудный Алтай» 5 марта 2009 года № 31-32), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет города на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 14392 564 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 308 238 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 970 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 008 889 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 022 467 тысяч тенге;
2) затраты – 14 483 000,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 792,2 тысяч тенге,
в том числе:

қаржы активтерін сатып алу сальдо – 20 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 207,8 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -109 228,7 мың теңге;
6) бюджет (профицитін) тапшылығын қаржыландыру – 109 228,7 мың теңге.»;
2) 10 тармақ 12 тармақпен ауыстырылсын;
3) келесі мазмұнды 10, 11  тармақтармен толықтырылсын:
«10. Келесі іс-шараларды қаржыландыру үшін өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде ескерілсін:
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге – 2 032 709 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептерді және басқа әлеуметтік нысандарды күрделі және ағымдық жөндеуге – 718 543 мың теңге соның ішінде:
спорт нысандарының ағымдық және күрделі жөндеуіне – 69 227 мың теңге;
мәдениет нысандарының күрделі және ағымдық жөндеуіне – 152 664 мың теңге;
білім беру  нысандарының күрделі және ағымдық жөндеуіне – 460 847 мың теңге;
әлеуметтік қамтамасыз ету нысандарының күрделі және ағымдық жөндеуіне – 35 805  мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қала көшелерін ұстауға және жөндеуге – 1 990 054 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде  кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 996 мың теңге.
11. 2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерді әлеуметтік жұмыс орындары және жастар іс-тәжірібиесі бағдарламаларын ұлғайтуға 253 938 мың теңге сомасы ескерілсін, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 20 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 207,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 109 228,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109 228,7 тысяч тенге.»;
2) пункт 10 заменить пунктом 12;
3) дополнить пунктами 10, 11 следующего содержания:
«10. Предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров для финансирования следующих мероприятий:
2 032 709 тысяч тенге – на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
718 543 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
69 227 тысяч тенге – капитальный и текущий ремонт объектов спорта;
152 664 тысяч тенге – капитальный и текущий ремонт объектов культуры;
460 847 тысяч тенге – капитальный и текущий ремонт объектов образования;
35 805 тысяч тенге – капитальный и текущий ремонт объектов социального обеспечения;
1 990 054 тысяч тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения и улиц городов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
996 тысяч тенге – на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
11. Предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 253 938 тысяч тенге, в том числе: