"2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы N 18/7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 қарашада № 5-1-123 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 05 қаңтардағы № 03-09/1 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.01.05 № 03-09/1 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/202-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 26 қазандағы 2514 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-98 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтардағы «Дидар» және «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 18 ақпандағы № 13/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-102 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы № 27-28 «Дидар», 2009 жылғы 5 наурыздағы № 31-32 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 15/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-108 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырдағы № 68-69 «Дидар», 2009 жылғы 8 мамырдағы № 67-68 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 23 шілдедегі № 16/7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-117 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 7 тамызда № 127-128 «Дидар», 2009 жылғы 6 тамыздағы № 121-122 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістерімен келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2009 года N 18/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 ноября 2009 года за N 5-1-123. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05 января 2010 года № 03-09/1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.01.2010 № 03-09/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/202-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2514 от 26 октября 2009 года), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-98, опубликовано 17 января 2009 года в газетах «Дидар» и «Рудный Алтай»), с внесенными изменениями решением от 18 февраля 2009 года № 13/4 «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-102, опубликовано в газетах «Дидар» 3 марта 2009 года № 27-28, «Рудный Алтай» 5 марта 2009 года № 31-32), от 24 апреля 2009 года № 15/4 «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-108, опубликовано в газетах «Дидар» 14 мая 2009 года № 68-69, «Рудный Алтай» 8 мая 2009 года № 67-68), от 23 июля 2009 года  № 16/7 «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-117, опубликовано в газетах «Дидар» 7 августа 2009 года № 127-128, «Рудный Алтай» 6 августа 2009 года № 121-122), следующие изменения:

1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2009 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 515 842 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 6 081 191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 518 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 252 089 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 146 044 мың теңге;
2) шығындар – 14 477 126 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 147 944,7 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 150 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 055,3 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -109 228,7 мың теңге;
6) бюджет (профицитті пайдалану) тапшылығын қаржыландыру – 109 228,7 мың теңге.»;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацтағы: «12 000» деген цифрлар «16 954» деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «3 000» деген цифрлар «7 954» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 4 тармақ келесі редакцияда оқылсын:
«Кірістерді қалалық бюджеттің есебіне қосу Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/202-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 26 қазандағы 2514 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес кірістерді бөлу нормативтері бойынша жүргізіледі:
1) төлем көздерінен ұсталатын, кірістерге салынатын жеке табыс салығы – 15,8 %;
2) төлем көздерінен ұсталатын, шетел азаматтарының кірістеріне салынатын жеке табыс салығы – 15,8 %;
3) әлеуметтік салық – 15,8 %.»;
4) 11 тармақта:
бірінші абзацтағы «248 688» деген цифрлар «245 508» деген цифрлармен ауыстырылсын;

1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 14 515 842 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 081 191 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 518 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 252 089 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 146 044 тысяч тенге;
2) затраты – 14 477 126 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 147 944,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 150 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 055,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109 228,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109 228,7 тысяч тенге.»;
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры «12 000» заменить цифрами «16 954»;
в абзаце четвертом цифры «3 000» заменить цифрами «7 954»;
3) пункт 4 изложить в следующей редакции:
«Зачисление доходов в городской бюджет производить по нормативам распределения доходов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/202-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2514 от 26 октября 2009 года):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 15,8 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 15,8 %;
3) социальный налог – 15,8 %.»;
4) в пункте 11:
в абзаце первом цифры «248 688» заменить цифрами «245 508»;

үшінші абзацтағы «87 130» деген цифрлар «83 950» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 1 қосымша жаңа редакцияда оқылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Құрманғалиев
Қалалық мәслихаттың хатшысы      В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихатының
2009 жылғы 29 қазандағы
№ 18/7 шешіміне қосымша
2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

в абзаце третьем цифры «87 130» заменить цифрами «83 950»;
5) приложение 1 изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                 А. Курмангалиев
Секретарь городского маслихата      В. Головатюк
Приложение
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 29 октября 2009 года № 18/7
Бюджет города Усть-Каменогорска на 2009 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ