Көшелердің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының Бородулиха селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 10 қарашадағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада N 5-8-97 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Заңының 14 бабы 4 тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 35 бабы 2 тармағы, 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 3 “Бородулиха селолық округінің орталығы Бородулиха ауылының Крупская көшесіне Тәуелсіздік, Ленин көшесіне Достық, Киров көшесіне Бірлік, ал Коммунистическая көшесіне Кеңес Одағының батыры Ф. Я. Серединнің атын (қайта атау) беру туралы” аудандық ономастикалық комиссия шешімі негізінде, халықтың пікірін ескере отырып, Бородулиха селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бородулиха ауылының көшелерінің атауы өзгертілсін:
Крупская көшесі - Тәуелсіздік көшесіне;
Ленин көшесі – Достық көшесіне;
Киров көшесі - Бірлік көшесіне;
Коммунистическая көшесі - Ф. Середин көшесіне.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының Бородулиха селолық округінің әкімінің 2010.01.21 N 1 шешімімен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараныз).
2. Шешімнің орындалуын бақылауды Бородулиха селолық округі әкімінің орынбасары М. Ш. Досмағамбетоваға жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Бичуинов

О переименовании улиц
Решение акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 ноября 2009 года за N 5-8-97
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения районной ономастической комиссии от 25 сентября 2009 года № 3 "О переименовании в центре села Бородулиха Бородулихинского сельского округа улиц Крупская на улицу Тәуелсіздік, Ленина на улицу Достық, Кирова на улицу Бірлік, Коммунистическую на улицу имени Героя Советского Союза Ф.Я.Середина", учитывая мнение населения, аким Бородулихинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Бородулиха:
улицу Крупская - на улицу Тәуелсіздік;
улицу Ленина - на улицу Достық;
улицу Кирова - на улицу Бірлік;
улицу Коммунистическая - на улицу Ф. Середина.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 21.01.2010 N 1 (порядок введения в действие см. п.2)
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Бородулихинского сельского округа Досмагамбетову М. Ш.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким К. Бичуинов