"Үйде тәрбиеленетін және оқылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау және төлеу Ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 16 ақпандағы № 2155 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 мамырдағы № 09 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 01 шілдеде N 5-12-87 тіркелді. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 1395 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2012.09.11 № 1395 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының талабына сәйкес келтіру мақсатында, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 8 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕД1:
1. 2006 жылғы 2 наурызда әділет органында тіркелген, 2006 жылғы 11 наурызда № 10 «Заря Востока» газетінде жарияланған, «Үйде тәрбиеленетін және оқылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау және төлеу Ережесін бекіту туралы» Зырян ауданы - Зырян қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 16 ақпандағы № 2155 қаулысының атауына және барлық мәтінге мынадай өзгерістер енгізілсін:
«Зырян қаласы» сөзі алынып тасталсын;
«Ереже» сөзі «Нұсқама» сөзіне ауыстырылсын;
Ережедегі 2, 3 тараудың атауындағы «Тәртіп» сөзі «Шарт» сөзіне ауыстырылсын;
2 тараудың бірінші абзацындағы «қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен» cөзі «Зырян ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ (ары қарай - Бөлім) сөзіне ауыстырылсын;
2 тараудың соңғы абзацындағы «мүгедек балалар» сөзі «6ip мүгедек бала» сөзіне ауыстырылсын;
3 тараудың бірінші абзацындағы жаңа редакцияда жазылсын:
«Бөлім әр айдың 20-на дейін қажеттілік тапсырысын «Зырян ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ ұсынады»;
3 тараудың үшінші абзацындағы «қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен» cөзі «Бөлімімен» сөзіне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
З. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау әкім орынбасары Э.Я. Гейгерге жүктелсін.
Зырян ауданының әкімі               Р. Мусин

О внесении изменений в постановление от 16 февраля 2006 года № 2155 "Об утверждении Правил назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2009 года N 09. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 01 июля 2009 года за N 5-12-87. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района от 11 сентября 2012 года N 1395
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района от 11.09.2012 N 1395.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В целях приведения, в соответствие с требованиями действующего законодательства Республики Казахстан, руководствуясь пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан «Об административных процедурах», акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зыряновского района - города Зыряновска от 16 февраля 2006 года № 2155 «Об утверждении Правил назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому», зарегистрировано в органах юстиции 02 марта 2006 года за № 5-12-20, опубликовано в газете «Заря Востока» от 11 марта 2006 года № 10, в наименовании и по всему тексту постановления и приложения следующие изменения:
слова «города Зыряновска» исключить;
слово «Правила» заменить на слово «Инструкция»;
в Правилах в наименовании разделов 2, 3 слово «Порядок» заменить на слово «Условия»;
в первом абзаце раздела 2 слова «городским отделом занятости и социальных программ» заменить на слова «ГУ «Отдел занятости и социальных программ Зыряновского района» ( далее - Отдел»);
в последнем абзаце раздела 2 слова «детей-инвалидов» заменить на слова «одного ребенка инвалида»;
первый абзац раздела 3 изложить в новой редакции:
«Отдел ежемесячно до 20 числа предоставляет заявку-потребность в ГУ «Отдел финансов Зыряновского района».»;
в третьем абзаце раздела 3 слова «городским отделом занятости и  социальных программ» заменить на слово «Отделом».
2. Постановление вводится в действие со дня официального
опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на
заместителя акима Гейгер Э.Я.
Аким Зыряновского района              Р. Мусин