Шемонаиха ауданы бойынша салық салу бірлігіне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 13 ақпандағы N 16/3-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 ақпанда N 5-19-91 тіркелді. Күші жойылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 наурыздағы N 35/6-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.03.19 N 35/6-IV (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Занының 6-бабына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Салық салу бірлігіне тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Боулинг (кегельбан) бойынша тіркелген жиынтық салығының ставкасы туралы" 2006 жылғы 12 мамырдағы № 25/7-ІІІ (нормативтік құқықтық кесімдерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-19-32 нөмірімен тіркелген, 2006 жылғы 9 шілдеде "Уба - Информ" газетінің 23 нөмірінде жарияланған); "Шемонаиха ауданы бойынша төлем ставкаларын бекіту туралы" 2007 жылғы 24 шілдедегі № 35/6-ІІІ (нормативтік құқықтық кесімдерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-19-58 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 24 тамызда "Уба-Информ" газетінің 34 нөмірінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. АЙТМҰХАМЕД
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. БАЯНДИНОВ
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 13 ақпандағы
№ 16/3 -ІҮ шешiмiне
қосымша
Шемонаиха ауданы бойынша айына салық салу бірлігіне
тіркелген салықтың ставкасы
Рет
Салық салу объектісінің
атауы
Тіркелген салықтың ставка
мөлшері (айлық есептік
көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
10
5
Бильярд үстелі
3

Об установлении ставок фиксированного налога на единицу налогообложения по Шемонаихинскому району
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 февраля 2009 года N 16/3-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 февраля 2009 года за N 5-19-91. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата от 19 марта 2011 года № 35/6-IV
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата от 19.03.2011 № 35/6-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки фиксированного налога на единицу налогообложения, согласно приложению
2. Признать утратившим силу решение от 12 мая 2006 года № 25/7-III «О ставке фиксированного суммарного налога по боулингу (кегельбану)», (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-19-32, опубликовано в газете «Уба –Информ» 9 июня 2006 года № 23) и решение  от 24 июля 2007 года № 35/6-III «Об установлении ставок платежей по Шемонаихинскому району» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-19-58, опубликовано в газете «Уба-Инфо» 24 августа 2007 года № 34)
3. Настоящее решение  вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                   Е. АЙТМУХАМЕД
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                   А. БАЯНДИНОВ
Приложение
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 13 февраля 2009 года № 16/3-IV
Ставки фиксированного налога на единицу налогообложения
по Шемонаихинскому району в месяц
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры ставок
фиксированного
налога (в месячных
расчетных
показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша,  предназначенный для проведения игры с  одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша,  предназначенный для проведения игры с  участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый  для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
10
5
Бильярдный стол
3