Орал қаласының "Свердлов атындағы" көшесінің атауын өзгерту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 26 тамыздағы N 20-3 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 20 тамыздағы N 2130 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркүйекте N 7-1-150 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес және қалалық ономастикалық комиссияның шешімі негізінде Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласының "Свердлов атындағы" көшесінің атауы "Ғ. Құрманғалиев атындағы" көше деп өзгертілсін.
2. Осы шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының    Орал қаласының әкімі
кезектен тыс 20-шы
сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О переименовании улицы "имени Свердлова" города Уральска
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 26 августа 2009 года N 20-3 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20 августа 2009 года N 2130. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 1 сентября 2009 года N 7-1-150
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании решения городской ономастической комиссии Уральский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу "имени Свердлова" города Уральска в  улицу "имени Г. Курмангалиева".
2. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 20-ой внеочередной     Аким города Уральска
сессии Уральского городского
маслихата
Секретарь Уральского городского
маслихата