"Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 306 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 614 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 21 желтоқсанда № 6701 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 531 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 21.10.2015 № 531 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 64-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 306 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 17 тамыздағы № 5749 болып тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 28 тамыз, № 131 (1554); "Юридическая газета" 2009 жылғы 28 тамыз, № 131 (1728) газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесі мен мерзімінің қосымшасында:
кестеде:
атауындағы «тәртібі мен» деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
10-1
КО-ны бөлу жөніндегі есеп
2-28-нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
ҚК АҚБ
СК, АСО
ескертпе мынадай аббревиатурамен толықтырылсын:
«КО - Кеден одағы»;
осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес көрсетілген бұйрық 10-1 қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Қ.М.Досмұқаметов) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануың қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 614 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
№ 306 бұйрығына
10-1-қосымша
№ 2-28 нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ.ХХ.ХХХХ ХХ:ХХ:ХХ
КО-ны бөлу жөніндегі есеп БСК 106101 «Кедендік баж, салықтар немесе жиынтық кедендік төлемдердің бірыңғай ставкасын қолдана отырып, жеке тұлғалар жеке пайдалану үшін әкелетін тауарларға салынатын кедендік баждарды, салықтарды қоспағанда, әкелінетін тауарларға салынатын кедендік баждар»
Өңір: ХХХХ
Күні: ХХ.ХХ.ХХХХ
Өлшем бірлігі: теңге
Параметрлері
Бір күнде
Бір айда
Жыл басынан бастап
Түсімдер (92.67 %)
Есепке алу (92,67 %)
Қайтарым (92,67 %)
Барлығы КО ҚБШ (92,67 %)

О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 306 "Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 614. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2010 года № 6701. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 октября 2015 года № 531
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.10.2015 № 531.
В целях реализации пункта 64 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 306 "Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 августа 2009 года за № 5749, опубликованный в газетах "Юридическая газета" от 28 августа 2009 года № 131 (1728), "Заң газеті" 2009 жыл 28 тамыз № 131 (1554)), следующие изменение и дополнения:
в приложение к Правилам и срокам предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов:
в таблице:
в названии слова "порядок и" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
10-1
Отчет по
распределению
ТС
Форма
2-28
ежедневно
На
электронном
носителе
КК
ТПК
НК,
ТНО
примечание дополнить следующей аббревиатурой:
"ТС - Таможенный союз";
дополнить указанный приказ приложением 10-1 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (К.М. Досмукаметов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 декабря 2010 года № 614
Приложение 10-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма № 2-28
Отчет произведен: ХХ.ХХ.ХХХХ ХХ:ХХ:ХХ
Отчет по распределению ТС
КБК 106101 "Таможенные пошлины на ввозимые товары, за
исключением таможенных пошлин, налогов на ввозимые физическими
лицами товары для личного пользования с применением единых
ставок таможенных пошлин, налогов или совокупного
таможенного платежа"
Регион:            ХХХХ
Дата:              ХХ.ХХ.ХХХХ
Единица измерения: тенге
Параметры
за день
за месяц
с начала года
Поступления (92,67 %)
Зачет (92,67 %)
Возврат (92,67 %)
Всего КСН ТС (92,67 %)

Қазақстан Республикасының үлесі (7,33 %)
Жиыны
Жауапты орындаушы______________________________________(қолы)

Доля Республики Казахстан (7,33 %)
ИТОГО
Ответственный исполнитель __________________________ (подпись)