Биоотын өндірісі саласындағы тексеру парақтарының нысандарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 776 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрiнiң 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 255 бiрлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 13 қаңтарда № 6729 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 21 қазандағы № 5-3/513 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 31 қазандағы № 285/НҚ бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 21.10.2013 № 5-3/513 және ҚР Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - ҚР Өңірлік даму министрінің 31.10.2013 № 285/НҚ бірлескен бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 қарашадағы Заңы 6-бабының 13) тармақшасын және «Жеке кәсiпкерлiк туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңы 38-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған Биоотын өндіру қызметін жүзеге асыратын субъектілер үшін тексеру парағының нысаны бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қайта өңдеу өнеркәсібін және аграрлық азық-түлік нарығын дамыту департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде тiркеуден өткен соң ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жауапты хатшысы Е.И. Аманға жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрi             Экономикалық даму және
____________ А. Күрiшбаев             сауда министрi
__________ Ж. Айтжанова
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнiң
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 776 және
Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және
сауда министрiнiң
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 255 бiрлескен бұйрығымен
бекітілген
нысан
Биоотын өндіру қызметiн жүзеге асыратын субъектiлер үшiн тексеру парағы
Органның атауы _____________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексерудi тағайындау туралы акт ____________________________________
(№, күнi)
Субъект атауы ______________________________________________________
____________________________________________________________________
СТН (БСН, ЖСН) _____________________________________________________
Субъектiнiң орналасқан мекен-жайы __________________________________
____________________________________________________________________
Талаптардың тiзiмi
Қойылатын талаптарға сәйкестiгi*
Қойылатын талаптарға сәйкес еместiгi**
1
Биоотынға кейiннен қайта өңдеу үшін қолданатын тамақ шикiзатына арналған квота нормаларын сақтау
2
Биоотын өндірісі кезінде қолданатын тамақ шикізаты (бидай сыныбы)
3
Биоотын өндірісі бойынша сол бір зауытта биоотын өндірушілердің санының сәйкестігі
4
Биоотын өндірісі паспортының болуы
5
Есепке алатын бақылау аспаптарының болуы (оның жөнділігі)
6
Шикізаттың генетикалық түрлендiрiлген көзi (объектiсi) болып табылмайтындығын немесе генетикалық түрлендiрiлген көздердi (объектiлердi) қамтымайтындығын растайтын, олардың қауiпсiздiгiн ғылыми негiзде расталған және мемлекеттiк тiркеуден өткен тамақ шикізатына арналған құжаттардың болуы
* - қойылатын талаптарға сәйкестігі жағдайында «+» белгісі қойылады;
** - қойылатын талаптарға сәйкес еместігі жағдайында «-» белгісі қойылады
Тексерудi жүргiздi _____________ ________________________ ___________
(лауазымы)            (аты-жөн)          (қолы)
Талаптардың бұзылуы анықталған жағдайда жасалған нұсқаманың нөмiрi мен күнi көрсетiледi
(20 ____ жылғы «____» ___________ (№ _____)
Тексерудiң қорытындысымен таныстым
(келiсемiн/келiспеймiн) __________________________________ __________
(аты-жөні)                (қолы)
«___» _______________ 20____ жыл
Тексерiлген объект ______________________ тексеру қорытындысы бойынша
(объектiнiң атауы)
келесi объектiлер санатына ауыстырылады («+» белгiсiмен белгiлеп қою):
жоғарғы дәрежедегi тәуекел
орта дәрежедегi тәуекел
аз дәрежедегi тәуекел
-
-
-
Органның лауазымды тұлғалары:
_____________________ ____________ ________________________________
(лауазымы)          (қолы)              (аты-жөні)
_____________________ ____________ ________________________________
(лауазымы)          (қолы)              (аты-жөні)
Органның басшысы:
___________________________________________________ _______________
(аты-жөні, лауазымы)                      (қолы)

Об утверждении форм проверочных листов в области производства биотоплива
Совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 декабря 2010 года № 776 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 24 декабря 2010 года № 255. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2011 года № 6729. Утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 октября 2013 года № 5-3/513 и Первого заместителя Премьер-министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан от 31 октября 2013 года № 285/ОД
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства РК от 21.10.2013 № 5-3/513 и Первого заместителя Премьер-министра РК – Министра регионального развития РК от 31 октября 2013 года № 285/ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации подпункта 13) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 15 ноября 2010 года "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" и пункта 2 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа для субъектов, осуществляющих деятельность по производству биотоплива.
2. Департаменту по развитию перерабатывающей промышленности и агропродовольственных рынков Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Аман Е.И.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                              Министр экономического
сельского хозяйства                  развития и торговли
Республики Казахстан                 Республики Казахстан
_________ А. Куришбаев               _________ Ж. Айтжанова
Утвержден
Совместным приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2010 года № 776
и Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 24 декабря 2010 года № 255
форма
Проверочный лист
для субъектов, осуществляющих деятельность
по производству биотоплива
Наименование органа _________________________________________________
_____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта _______________________________________________
_____________________________________________________________________
РНН (БИН, ИИН) ______________________________________________________
Адрес местонахождения субъекта ______________________________________
_____________________________________________________________________
Перечень требований
Соответствует
предъявляемым
требованиям*
Не
соответствует
требованиям**
1
Соблюдение нормы квоты на пищевое
сырье, используемое для последующей
переработки в биотопливо
2
Пищевое сырье, используемое при
производстве биотоплива
(класс пшеницы)
3
Соответствие количества
производителей биотоплива на одном и
том же заводе по производству
биотоплива
4
Наличие паспорта производства
биотоплива
5
Наличие контрольных приборов учета
(их исправность)
6
Наличие документов на пищевое сырье,
подтверждающих что сырье не является
генетически модифицированным
источником (объектом) или содержащего
генетически модифицированные
источники (объекты) с научно
обоснованным подтверждением их
безопасности и прошедших
государственную регистрацию
* - в случае соответствия предъявляемым требованиям ставится знак "+";
** - в случае несоответствия предъявляемым требованиям ставится знак
"-"
Проверку проводил _______________  ________________  ________________
(должность)              (Ф.И.О.)            (подпись)
М.П.
В случае выявления нарушений требований указываются номер и дата
составления предписания
(№ от "__" ________________ 20__ года)
С результатом
проверки ознакомлен
(согласен/не согласен) ____________________     ________________
(Ф.И.О.)                     (подпись)
"__" ________________ 20__ года
По итогам проверки проверяемый объект _______________________________
(наименование объекта)
переводится в категорию объектов (отметить знаком "+"):
высокой степени риска
средней степени риска
незначительной степени риска
Должностные лица органа:
__________________________        __________       __________________
(должность)                       (подпись)                  (Ф.И.О.)
__________________________        __________       __________________
(должность)                       (подпись)                  (Ф.И.О.)
Руководитель органа:
__________________________                 _________________________
(Ф.И.О., должность)                                       (подпись)