Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі субъектілерін және сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы және лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері жөніндегі тексеру мәселелері жөніндегі тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 18 ақпандағы N 62 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 19 ақпандағы N 83 бірлескен бұйрықтары. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 19 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6074 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істер агенттігі төрағасының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 60 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істер агенттігі төрағасының 2011.02.17 N 60 (ҚР Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді) Бұйрығымен.
«Жеке кәсіпкерлік туралы» Қазақстан Республикасы Заңының  38-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бұйрықтың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес тиісінше қоса беріліп отырған Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі субъектілерін және сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы және лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру парақтарының нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, аттестаттау және аккредиттеу департаментінің директоры (Ғ.Р. Әбдірайымов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары Н.П. Тихонюкке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.

Об утверждении форм проверочных листов по вопросам проверки субъектов архитектурной, градостроительной и строительной деятельности и деятельности местных исполнительных органов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности, государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования
Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 18 февраля 2010 года № 62 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 19 февраля 2010 года № 83. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2010 года № 6074. Утратил силу совместным приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 28 марта 2011 года № 123 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 75
Сноска. Утратил силу совместным приказом Председателя Агентства РК по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 28.03.2011 № 123 и Министра экономического развития и торговли РК от 31.03.2011 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 38 Закона Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемые формы проверочных листов по вопросам проверки субъектов архитектурной, градостроительной и строительной деятельности и деятельности местных исполнительных органов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности, государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу соответственно.
2. Департаменту государственного архитектурно-строительного контроля, аттестации и аккредитации Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства (Абдраймов Г.Р.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа обеспечить его официальное опубликование;
3) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Тихонюк Н.П.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                  Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын үй-                 Экономика және бюджеттік
коммуналдық шаруашылық                  жоспарлау министрі
істері агенттігінің төрағасы            Б. Сұлтанов _________
С. Нокин ____________
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
2010 жылғы 18 ақпандағы № 62
және Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2010 жылғы 19 ақпандағы
№ 83 бірлескен бұйрығына
1-қосымша
нысан
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі субъектілерін
тексеру парақтары
Тексеруді тағайындаған орган ______________________________________ Тексеру субъектісі ________________________________________________
Тексерілетін объект _______________________________________________
Объектінің орналасқан жері ________________________________________
Тексеру басталған күн _____________________________________________
Тексеру аяқталған күн _____________________________________________
Жүргізілген тексерудің түрі:_______________________________________
жоспарлы тексеру: кешенді, тақырыптық (қажеттінің астын сызыңыз);
жоспардан тыс: кешенді, тақырыптық (қажеттінің астын сызыңыз).
Тексеру тексеруді тағайындау туралы 2010 жылғы «_» ______ N _______ актінің негізінде жүзеге асырылады.
№ р/с
Бақылау кезеңінде қойылатын талаптар
Иә/Жоқ/Талап етілмейді
Түсініктеме
1
2
3
4
1
Тапсырысшыда (құрылыс салушыда) жергілікті атқарушы органның құрылыс объектісіне жер учаскесін беру туралы шешімінің немесе қолданыстағы объектіні өзгерту үшін тапсырысшының жеке меншік немесе жер пайдалану құқығына тиесілі учаскені құрылысқа пайдалануға рұқсатының болуы
_    _   _
|_|/ |_|/|_|
2
Мердігерлік ұйымда құрылыс-монтаж жұмыстарының тиісті түрлеріне лицензиялардың, мердігермен (бас мердігермен) шартының болуы
_    _   _
|_|/ |_|/|_|
3
Мемлекеттік сараптаманың қорытындысы бар бекітілген жобалау-сметалық құжаттаманың болуы
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
4
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсаттың болуы
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
5
Құрылысқа қатысушылардың атқарушылық техникалық құжаттаманы уақтылы рәсімдеуі
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
6
Бұрын бекітілген жобалау шешімдеріне жобаны әзірлеушімен келісілген өзгерістердің болуы (қажет болған кезде сараптама өткізе отырып)
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
7
Қолданылатын құрылыс материалдарының, бұйымдары мен құрастырмаларының, орнатылатын жабдықтардың белгіленген нормативтік құжаттарға сәйкестігі:
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
7.1
тиісті сертификаттардың болуы
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
7.2
паспорттардың болуы
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
7.3
Зертханалық сынақтар хаттамасының болуы
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
8.
Орындалған (орындалатын) құрылыс-монтаж жұмыстарының сәйкестігі:
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
8.1
бекітілген жобалық шешімдерге
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
8.2
Мемлекеттік (мемлекетаралық) нормативтік-техникалық құжаттарға
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
9
Мердігердің (бас мердігердің) құрылыс сапасын өзіндік өндірістік бақылаудың барлық түрлері мен нысандарын ұйымдастыруы және жүзеге асыруы
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
9.1
кіру
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
9.2
операциялық
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
9.3
зертханалық
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
10
Тапсырыс берушілердің (меншік иелерінің) техникалық қадағалауды ұйымдастыруы мен жүзеге асыруы
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
11
Авторлық қадағалауды жүзеге асыру
_    _   _
|_|/ |_|/|_|
12
«Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 11-тарауының құрылыс объектілерін пайдалануға қабылдау жөніндегі талаптарды сақтау
_    _   _
|_|/ |_|/|_|
13
Бұрын берілген нұсқамаларды орындау
-    -   -
|_|/ |_|/|_|
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
2010 жылғы 18 ақпандағы № 62
және Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2010 жылғы 19 ақпандағы
№ 83 бірлескен бұйрығына
2-қосымша
нысан
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет- құрылыс бақылауы және лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру парақтары
Тексеруді тағайындаған орган ___________________________________
Тексерілетін объект ____________________________________________
Объектінің орналасқан жері _____________________________________
Тексеру басталған күн __________________________________________
Тексеру аяқталған күн __________________________________________
Тексерілетін кезең _____________________________________________
Жүргізілген тексерудің түрі: ___________________________________
жоспарлы тексеру: кешенді, тақырыптық (қажеттінің астын сызыңыз); жоспардан тыс: кешенді, тақырыптық (қажеттінің астын сызыңыз).
Тексеру тексеруді тағайындау туралы 2010 жылғы «__» № ______ актінің негізінде жүзеге асырылады.
№ р/с
Бақылау кезеңінде қойылатын талаптар
Иә/Жоқ/
Талап етілмейді
Түсініктеме
1
2
3
4
Сәулет және қала құрылысы органы
1
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың және республиканың селолық елді мекендерінің мынадай қала құрылысы жобаларымен қамтамасыз етілуі:
1.1
аумақтардың, қала құрылысын жоспарлаудың кешенді схемалары
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.2
бас жоспарлар
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.3
егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.4
құрылыс салу жобалары
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.5
аумақтық құрылыс салу ережелерінің болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.6
мынадай ережелерді сақтай отырып, қала құрылысы жобаларын әзірлеу және іске асыру:

5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства            Министр экономики и
Республики Казахстан по делам     бюджетного планирования
строительства и жилищно-          Республики Казахстан
коммунального хозяйства
________________ С. Нокин         _______________ Б. Султанов
Приложение 1
к совместному приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан по
делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 18 февраля 2010 года № 62 и
Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 19 февраля 2010 года № 83
Форма
Проверочный лист
по вопросам проверки субъектов архитектурной,
градостроительной и строительной деятельности
Орган, назначивший проверку ___________________________________
Субъект проверки ______________________________________________
Проверяемый объект ____________________________________________
Адрес местонахождения объекта _________________________________
Дата начала проверки __________________________________________
Дата завершения проверки ______________________________________
Вид проводимой проверки:
плановая: комплексная, тематическая (необходимое подчеркнуть);
внеплановая: комплексная, тематическая (необходимое подчеркнуть).
Проверка осуществляется на основании Акта о назначении проверки от "___" ______ 20 ___ года, № ___.
п/п
Требования, предъявляемые в
период контроля
Да/Нет/Не
требуется
Комментарии
1
2
3
4
1
Наличие у заказчика (застройщика)
решения местного исполнительного органа
о предоставлении земельного участка под
строительство объекта или разрешение на
использование под строительство участка,
принадлежащего заказчику на праве
собственности или землепользования,
на изменение существующего объекта
//
2
Наличие лицензии у подрядной (субподряд-
ной) организации на соответствующие виды
строительно-монтажных работ, договора
подряда (субподряда)
//
3
Наличие утвержденной проектно-сметной
документации с положительным заключением
экспертизы
//
4
Наличие разрешения на производство
строительно-монтажных работ
//
5
Своевременное оформление участниками
строительства исполнительной технической
документации
//
6
Наличие согласованных с разработчиком
проекта изменений к ранее утвержденным
проектным решениям (при необходимости
с проведением экспертизы)
//
7
Соответствие применяемых строительных
материалов, изделий и конструкций,
монтируемого оборудования установленным
нормативным документам:
7.1
наличие сертификатов соответствия
//
7.2
паспортов
//
7.3
протоколов лабораторных испытаний
//
8
Соответствие выполненных (выполняемых)
строительно-монтажных работ:
8.1
утвержденным проектным решениям
//
8.2
государственным (межгосударственным)
нормативно-технических документам
//
9
Организация и осуществление подрядчиком
(генподрядчиком) всех видов и форм
собственного производственного контроля
качества строительства, в том числе:
9.1
входного
//
9.2
операционного
//
9.3
лабораторного
//
10
Организация и осуществление заказчиком
(собственником) технического надзора
//
11
Осуществление авторского надзора
//
12
Соблюдение требований главы 11 Закона
Республики Казахстан «Об архитектурной,
градостроительной и строительной
деятельности в Республике Казахстан»
по приемке объектов строительства в
эксплуатацию
//
13
Исполнение ранее выданных предписаний
//
Приложение 2
к совместному приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан по
делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 18 февраля 2010 года № 62 и
Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 19 февраля 2010 года № 83
Форма
Проверочный лист по вопросам проверки деятельности местных
исполнительных органов в сфере архитектурной, градостроительной
и строительной деятельности, государственного
архитектурно-строительного контроля и лицензирования
Орган, назначивший проверку ___________________________________
Проверяемый орган _____________________________________________
Адрес местонахождения органа __________________________________
Дата начала проверки __________________________________________
Дата завершения проверки ______________________________________
Проверяемый период ____________________________________________
Вид проводимой проверки:
плановая: комплексная, тематическая (необходимое подчеркнуть);
внеплановая: комплексная, тематическая (необходимое подчеркнуть).
Проверка осуществляется на основании Акта о назначении проверки от "___" ______ 20 ___ года, № ___.
п/п
Наименование требований
Да/Нет/Не
требуется
Комментарии
1
2
3
4
Органы архитектуры и градостроительства
1
Обеспеченность города республиканского
значения, столицы, городов областного
значения и сельских населенных пунктов
республики следующими градостроитель-
ными проектами:
1.1
комплексной схемой градостроительного
планирования территорий
//
1.2
генеральными планами
//
1.3
проектами детальных планировок
//
1.4
проектами застроек
//
1.5
наличие территориальных правил застройки
//
1.6
разработка и реализация градострои-
тельных проектов с соблюдением
положений:
//

1.6.1
аумақтық құрылыс салу ережелерін
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.6.2.
қала құрылысы регламенттерін
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.6.3
мемлекеттік қала құрылысы нормативтерін
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.7
мыналар кезінде аумақтарды аймақтарға бөлуге бақылау жүргізу:
1.7.1
қала құрылысын жоспарлағанда
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.7.2
аумақтарды функционалдық аймақтарда
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.7.3
қызыл сызықты сақтағанда
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.7.4
сары сызықты сақтағанда
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.7.5
құрылыс салуды реттеу сызығында
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.8
жергілікті сәулет және қала құрылысы органдарының сәулет-жоспарлау тапсырмасын берудің мерзімдерін және басқа да рұқсат құжаттарын сақтауы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
1.9
облыстық және базалық деңгейлерде мемлекеттік қала құрылысы кадастрын құру және жүргізу
_   _   _
|_|/|_|/|_|
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органдары
2
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру тәртібі (рұқсат беруден дәлелді бас тарту), оның ішінде:
_   _   _
|_|/|_|/|_|
2.1
құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсат алу үшін құжаттарды қараған кезде мерзімдерді сақтау
_   _   _
|_|/|_|/|_|
2.2
құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсат алуға қажетті құжаттардың жинағы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
2.3
құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсат алған кезде ұсынылған құжаттардың заңнамалық және нормативтік нормаларға сәйкестігі
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3
Салынып жатқан объектіні іріктеп тексеру кезінде белгіленген талаптардың сақталуы, оның ішінде:
3.1
белгіленген жобалау (жобалау-сметалық) құжаттаманың, жобалар сараптамасының оң қорытындысының болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.2
құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге тиісті рұқсаттың болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.3
лицензияланатын сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметінің тиісті түрлерін жүзеге асыру құқығына лицензияның болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.4
орындалған ((орындалатын) құрылыс-монтаж жұмыстарының, қолданылатын құрылыс материалдарының (бұйымдары, құрастырмалары) және жабдықтардың бекітілген жобалау шешімдері мен мемлекеттік (мемлекетаралық) нормативтерге сәйкес келуі
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.5
мердігердің, (бас мердігердің) құрылыс сапасын өзіндік өндірістік бақылаудың барлық түрлері мен нысандарын ұйымдастыруы және жүзеге асыруы
3.5.1
кіру
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.5.2
операциялық
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.5.3
зертханалық
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.6
атқарушылық техникалық құжаттаманы уақтылы рәсімдеу
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.7
тапсырысшының (меншік иесінің) техникалық қадағалауды ұйымдастыруы және жүзеге асыруы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
3.8
тапсырысшының (меншік иесінің) авторлық қадағалауды ұйымдастыруы және жүзеге асыруы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
4
Құрылыс аяқталған объектілерді пайдалануға қабылдау және іске қосу тәртібін сақтау
_   _   _
|_|/|_|/|_|
5
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы лицензиялау, оның ішінде:
5.1
ұсынылған құжаттарды жинақтау
_   _   _
|_|/|_|/|_|
5.2
қабылданған құжаттарды тізімге алу
_   _   _
|_|/|_|/|_|
5.3
тапсырылған құжаттарды қарау мерзімдерін сақтау
_   _   _
|_|/|_|/|_|
5.4
берілген лицензияны тіркеу журналының, қосымшалардың, оны_беру_тәртібінің болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
6
Тапсырылған құжаттарға сәйкес өтініш берушінің, лицензиаттың біліктілік талаптарға сәйкес келуі
6.1
қажетті ақпараттың (біліктілік құрамы, өндірістік базасы, техникалық жарақтануы және т.с.с.) болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
6.2
ұсынылған ақпараттың сұрау салынған жұмыстың түрлері, кіші түрлері
бойынша біліктілік талаптарына сәйкес келуі
_   _   _
|_|/|_|/|_|
6.3
экология және СЭС органдарына сұрау салуды жүзеге асыру
_   _   _
|_|/|_|/|_|
7
Берілген лицензияның тізілімін жүргізу, мониторинг жүргізу, оның ішінде:
7.1
тізілімде ақпараттың болуы және толықтығы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
7.2
Жауап қайтару мерзімін анықтай отырып, мониторингті жүзеге асыру
_   _   _
|_|/|_|/|_|
Құрылыс органдары
8
Құрылыс объектісіне жер учаскесін беру туралы шешімнің немесе қолданыстағы объектіні өзгерту үшін тапсырысшының жеке меншік немесе жер пайдалану құқығына тиесілі учаскені құрылысқа пайдалануға рұқсаттың болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
9
Мемлекеттік нормативтік құжаттарда белгіленген талаптарға сәйкес жобалау (жобалау-сметалық) құжаттаманы келісу және бекіту
_   _   _
|_|/|_|/|_|
10
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсаттың болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
11
Заңнамада белгіленген тәртіппен бекітілген құжаттамадан ауытқыған кезде растайтын құжаттардың болуы
_   _   _
|_|/|_|/|_|
12
Құрылысты сүйемелдеуінсіз жүзеге асыру:
_   _   _
|_|/|_|/|_|

1.6.1
территориальных правил застройки
//
1.6.2
градостроительных регламентов
//
1.6.3
государственных градостроительных
нормативов
//
1.7
контроль за зонированием территорий при:
1.7.1
градостроительном планировании
//
1.7.2
делении территорий на функциональные
зоны
//
1.7.3
соблюдении красных линий
//
1.7.4
соблюдении желтых линий
//
1.7.5
линии регулирования застройки
//
1.8
соблюдение сроков выдачи архитектурно-
планировочного задания и других разреши-
тельных документов местными органами
архитектуры и градостроительства
//
1.9
создание и ведение государственного
градостроительного кадастра областного
и базового уровней
//
Органы государственного архитектурно-строительного контроля
2
Порядок выдачи (обоснованный отказ в
выдаче) разрешения на производство
строительно-монтажных работ, в том
числе:
2.1
соблюдение сроков при рассмотрении
документов для получения разрешения на
производство строительно-монтажных работ
//
2.2
комплектация необходимых документов для
получения разрешения на производство
строительно-монтажных работ
//
2.3
соответствие представленных документов
при получении разрешения на производство
строительно-монтажных работ установлен-
ным законодательным и нормативным нормам
//
3
Соблюдение установленных требований при
выборочной проверке строящихся объектов,
в том числе:
3.1
наличие утвержденной проектной
(проектно-сметной) документации,
положительного заключения экспертизы
проектов
//
3.2
наличие соответствующего разрешения на
производство строительно-монтажных работ
//
3.3
наличие лицензии на право осуществления
соответствующих видов лицензируемой
архитектурной, градостроительной и
строительной деятельности
//
3.4
соответствие выполненных (выполняемых)
строительно-монтажных работ, применяемых
строительных материалов (изделий, конст-
рукций) и оборудования утвержденным
проектным решениям и государственным
(межгосударственным) нормативам
//
3.5
организация и осуществление подрядчиком
(генподрядчиком) всех видов и форм
собственного производственного контроля
качества строительства, в том числе:
3.5.1
входного
//
3.5.2
операционного
//
3.5.3
лабораторного
//
3.6
своевременность оформления
исполнительной документации
//
3.7
организация и осуществление заказчиком
(собственником) технического надзора
//
3.8
организация и осуществление заказчиком
(собственником) авторского надзора
//
4
Соблюдение порядка приемки и ввода в
эксплуатацию завершенных строительством
объектов
//
5
Лицензирование в сфере архитектурной,
градостроительной и строительной
деятельности, в том числе:
5.1
комплектность представленных документов;
//
5.2
наличие описи принятых документов;
//
5.3
соблюдение сроков рассмотрения поданных
документов;
//
5.4
наличие журналов регистрации выданных
лицензий, приложений, порядок выдачи
//
6
Соответствие квалификационным
требованиям заявителя, лицензиата,
согласно поданных документов:
6.1
наличие необходимой информации (квали-
фикационный состав, производственная
база, техническая оснащенность и пр.)
//
6.2
соответствие представленной информации
квалификационным требованиям по
запрашиваемым видам, подвидам работ
//
6.3
осуществление запросов в органы экологии
и СЭС
//
7
Ведение реестра выданных лицензий,
проведение мониторинга, в том числе:
7.1
наличие и полнота информации в реестре
//
7.2
осуществление мониторинга, с выявлением
срока сдачи отчета
//
Органы строительства
8
Наличие решения о предоставлении
земельного участка под строительство
объекта либо разрешение на использование
под строительство участка, принадлежа-
щего заказчику на праве собственности
или землепользования
//
9
Согласование и утверждение в соответст-
вии с требованиями, установленными
государственными нормативными документа-
ми проектной (проектно-сметной)
документации
//
10
Наличие разрешения на производство
строительно-монтажных работ
//
11
Наличие подтверждающих документов при
отклонении от утвержденной в установлен-
ном законодательством порядке
документации
//
12
Осуществление строительства без
сопровождения:

12.1
сәулет-құрылыс бақылауынсыз
_   _   _
|_|/|_|/|_|
12.2
техникалық қадағалаусыз
_   _   _
|_|/|_|/|_|
12.3
авторлық қадағалаусыз
_   _   _
|_|/|_|/|_|

12.1
архитектурного строительного контроля
//
12.2
технического надзора
//
12.3
авторского надзора
//