"Сыбайлас жемқорлық қылмыстар, оларды жасаған тұлғалар, сотталғандар, сыбайлас жемқорлық қылмыстар жөніндегі қылмыстық істердің қозғалысы және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы" № 3-К нысанды статистикалық есепті және оның құрылуы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 11 желтоқсандағы № 69 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2010 жылғы 25 қаңтардағы N 5 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 19 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6076 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 8 қазандағы № 112 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 112 (01.01.2015 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы статистикалық есептің толық және айқын болуы мақсатында, «Прокуратура туралы» Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Сыбайлас жемқорлық қылмыстар, оларды жасаған тұлғалар, сотталғандар, сыбайлас жемқорлық қылмыстар жөніндегі қылмыстық істердің қозғалысы және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы» № 3-К нысанды статистикалық есепті және оның құрылуы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 11 желтоқсандағы № 69 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2642 тіркелген, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының «Сыбайлас жемқорлық қылмыстар, оларды жасаған тұлғалар, сотталғандар, сыбайлас жемқорлық қылмыстар жөніндегі қылмыстық істердің қозғалысы және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы» № 3-К нысанды статистикалық есепті және оның құрылуы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2003 жылғы 11 желтоқсандағы № 69 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2005 жылғы 13 маусымдағы № 23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3711 тіркелген), «Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 25 желтоқсандағы № 76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 тіркелген), «Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2007 жылғы 14 қарашадағы № 45 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5047 тіркелген), «Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» 2008 жылғы 4 ақпандағы № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5158 тіркелген) және «Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № 50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5317 тіркелген) бұйрықтарымен енгізілген өзгертулері мен толықтырулары бар) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Сыбайлас жемқорлық қылмыстар, оларды жасаған тұлғалар, сотталғандар, сыбайлас жемқорлық қылмыстар жөніндегі қылмыстық істердің қозғалысы және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы» № 3-К нысанды статистикалық есепте:
1-бөлімде 2 жолдан кейін келесі мазмұндағы реттік нөмірі 3 деген жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 декабря 2003 года № 69 "Об утверждении статистического отчета формы № 3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных, движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и о субъектах коррупционных правонарушений" и Инструкции по его составлению
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 января 2010 года № 5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2010 года № 6076. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 8 октября 2014 года № 112
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 112 (вводится в действие с 01.01.2015).
В целях полноты и достоверности статистического отчета о борьбе с коррупцией, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 декабря 2003 года № 69 "Об утверждении статистического отчета формы № 3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных, движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и о субъектах коррупционных правонарушений" и Инструкции по его составлению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2642, с внесенными изменениями и дополнениями приказами Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 июня 2005 года № 23 "О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 декабря 2003 года № 69 "Об утверждении статистического отчета формы № 3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных и движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и о субъектах коррупционных правонарушений" и Инструкции по его составлению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3711), от 25 декабря 2006 года № 76 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4512), от 13 ноября 2007 года № 45 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5047), от 4 февраля 2008 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5158) и от 4 сентября 2008 года № 50 "О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5317) внести следующие изменения и дополнения:
в статистическом отчете формы № 3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных, движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и о субъектах коррупционных правонарушений", утвержденном указанным приказом:
в разделе 1 после строки 2 дополнить строкой порядковый номер 3 следующего содержания:

«Алаяқтық (ҚК 177-б п. 3-б "г"-т.) 3», келесі жолдардың сан реті сәйкестендірілсін;
234 және 5-бөлімдерді осы бұйрыққа қоса берілген 123және 4-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа қоса берілген 5-қосымшаға сәйкес редакцияда  5-1-бөлімментолықтырылсын;
6-бөлімді осы бұйрыққа қоса берілген 6-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген №3-К нысанды статистикалық есепті құру және қалыптастыру жөніндегі Нұсқаулықта:
1-тармақтың 3-бөлігіндегі «(5-бөлім)» деген сөздер «(5, 5-1-бөлімдер)» деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
бірінші бөлімде «6» саны «7» санына ауыстырылсын;
алтыншы бөлігінен кейін мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«5-1-бөлім әкімшілік сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықты қайталап жасағаны үшін әкімшілік жауаптылыққа тартылған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы мәліметтерден тұрады.»;
5-тармақтағы екінші, үшінші және төртінші бөлімдерде «14-16», «2-13», «14», «15», «16», «17» және «1-1» сандар «17-20», «3-16», «17», «18», «19», «20» және «2» сандарға ауыстырылсын;
6-тармақта «3-21» сандар «3-46» сандарға ауыстырылсын;
7-тармақтағы екінші, үшінші, төртінші және бесінші бөлімдерде «2-19», «20-21» «2-13», «14», «14», «15», «16» және «1-1» сандар «2-16», «17-44», «3-16», «17», «17», «18», «19» және «2» сандарға ауыстырылсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. 5, 5-1 және 6-бөлімдер № 1-АП нысанды (5, 5-1-бөлімдер) және № 1-К нысанды (6-бөлім) карточкалар бойынша Комитеттің құқықтық статистиканы қалыптастыру басқармасы мәліметтерінің негізінде қалыптастырылады және А мен Б кестелерінен тұрады.
5, 5-1 және 6-бөлімдердің А кестелерінде есептің құрылған күніндегі жағдай бойынша Комитеттің есебінде тұрған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы мәліметтер ескеріледі.
5, 5-1 және 6-бөлімдердің Б кестелерінде есептік кезеңде жауаптылыққа тартылған Комитеттің есебінде тұрған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы мәліметтер бейнеленеді.
1-бағанның 5, 5-1 және 6-бөлімдерінде сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшін жауапқа тартылған тұлғалардың жалпы саны бейнеленеді және қызметкерлері сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасаған тұлғалар болып табылатын ведомстволарға сәйкес 2-43-бағандар бойынша бөлініп толтырылады, сонымен қатар 2-43-бағандарында ескерілмеген, 44-45-бағандарда сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы мәліметтер көрсетіледі.».
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) осы бұйрықты:

"Мошенничество (п. "г" ч. 3 ст. 177 УК РК) 3", последующую нумерацию строк привести в соответствие;
разделы 2, 3, 4, 5 и 6 изложить в редакции согласно приложениям 1234 и 6 к настоящему приказу, соответственно;
дополнить разделом 5-1 в редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
в Инструкции по составлению и формированию статистического отчета формы № 3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных, движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и о субъектах коррупционных правонарушений", утвержденной указанным приказом:
в части третьей пункта 1 слова "(раздел 5)" заменить словами "(разделы 5, 5-1)";
в пункте 2:
в части первой цифру "6" заменить на цифру "7";
после части шестой дополнить частью следующего содержания:
"Раздел 5-1 содержит сведения о субъектах коррупционных правонарушений, привлеченных к административной ответственности за совершение административных коррупционных правонарушений.";
в частях второй, третьей и четвертой пункта 5 цифры "14-16", "2-13", "14", "15", "16", "17" и "1-1" заменить цифрами "17-20", "3-16", "17", "18", "19", "20" и "2", соответственно;
в части второй пункта 6 цифры "3-21" заменить цифрами "3-46";
в частях второй, третьей, четвертой и пятой пункта 7 цифры "2-19", "20-21", "2-13", "14", "14", "15", "16" и "1-1" заменить цифрами "2-16", "17-44", "3-16", "17", "17", "18", "19" и "2", соответственно;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Разделы 5, 5-1 и 6 формируются на основании данных управления формирования правовой статистики Комитета по информационным учетным документам формы № 1-АП (разделы 5, 5-1) и № 1-К (раздел 6) и состоят из таблиц А и Б.
В таблицах А разделов 5, 5-1 и 6 учитываются сведения о субъектах коррупционных правонарушений, состоящих на учете Комитета, по состоянию на день составления отчета.
В таблицах Б разделов 5, 5-1 и 6 отражаются сведения о субъектах коррупционных правонарушений, состоящих на учете Комитета, привлеченных к ответственности за отчетный период.
В графе 1 разделов 5, 5-1 и 6 отражается общее количество лиц, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений и распределяются по графам 2-43, согласно ведомствам, сотрудниками которых являются лица, совершившие коррупционные правонарушения, при этом в графах 44-45 указываются сведения о субъектах коррупционных правонарушений, не учтенных в графах 2-43.".
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:

1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                                          Қ. Мәми
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Экономикалық қылмысқа
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінің
(қаржы полициясының) Төрағасы
_____________ Қ. Қожамжаров
2009 жылғы 23 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Төрағасы
________ А. Шабдарбаев
2009 жылғы 10 қазан
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттар әкімшілігі жөніндегі
комитетінің Төрағасы
_____________ І. Елекеев
2009 жылғы 28 мамыр
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
________ С. Баймағанбетов
2009 жылғы 25 тамыз
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
________________ В. Божко
2009 жылғы 15 мамыр
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б. Жәмішев
2009 жылғы
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
___________ Р. Түсіпбеков
2009 жылғы
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрінің м.а.
____________ М. Алтынбаев
2009 жылғы 24 маусым
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 25 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына
1-қосымша

1) на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                       К. Мами
СОГЛАСОВАНО
Председатель Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
__________________ К. Кожамжаров
23 декабря 2009 года
Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
___________________ А. Шабдарбаев
10 октября 2009 года
Председатель Комитета
по судебному администрированию
при Верховном Суде
Республики Казахстан
___________________ И. Елекеев
28 мая 2009 года
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
___________________ С. Баймаганбетов
25 августа 2009 года
Министр обороны
Республики Казахстан
___________________ Д. Ахметов
"___"______________ 2009 года
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
___________________ В. Божко
15 мая 2009 года
Министр финансов
Республики Казахстан
__________________ Б. Жамишев
"___"_____________ 2009 года
Министр юстиции
Республики Казахстан
_________________ Р. Тусупбеков
"___"________________ 2009 года
ВрИО Министра обороны
Республики Казахстан
_________________ М. Алтынбаев
21 июня 2009 года
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 января 2010 года № 5

2-бөлім. Мемлекеттік функцияларды орындауға өкілетті тұлғаларға және оларға теңестірілген тұлғаларға қатысты қылмыстық іс қозғалған сыбайлас жемқорлық қылмыстар туралы мәліметтер
Атауы
Жолдың коды
Мемлекеттік функцияларды орындауға өкілетті тұлғаларға және оларға теңестірілген тұлғаларға қатысты қылмыстық іс қозғалған қылмыстардың барлық саны
соның ішінде мыналарға қатысты:
қызметкерлер
ішкі істер органдарының (3 бағандағы көрсеткіштерін қоспағанда)
ІІМ ІӘ
ұлттық қауіпсіздік органдарының (5 бағандағы көрсеткіштерін қоспағанда)
ҰҚК шекара қызметінің
А
Б
1
2
3
4
5
Сыбайлас жемқорлық қылмыстардың барлық саны
1
оның ішінде мемлекеттік органның өз бастамасы бойынша анықталған
2
соның ішінде
Сеніп тапсырылған бөтен мүлікті иеленіп алу немесе ысырап ету (ҚК 176-б. 3-б. "г" т.)
3
Алаяқтық ( ҚК 177-б. 3-б "г" т.)
4
Жалған кәсіпкерлік (ҚР ҚК 192 б. 2 б. «в» т.)
5
Заңсыз жолмен алынған ақша қаражатын немесе өзге мүлікті заңдастыру (ҚК 193-б. 3-б. "а" т.)
6
Экономикалық контрабанда (ҚК 209-б.3-б. "а" т.)
7
Қызмет өкілеттігін теріс пайдалану (ҚК 307-б.)
8
Билікті немесе қызметтік өкілеттікті асыра пайдалану (ҚК 308-б. 4-б."в" т.)
9
Кәсіпкерлік қызметке заңсыз қатысу (ҚК 310-б.)
10
Пара алу (ҚК 311-б.)
11
Пара беру (ҚК 312-б.)
12
Парақорлыққа делдал болу (ҚК 313-б.)
13
Қызметтік жалғандық жасау (ҚК 314-б.)
14
Қызметтегі әрекетсіздік (ҚК 315-б.)
15
Билікті теріс пайдалану, биліктің асыра қолданылуы немесе әрекетсіздігі (ҚК 380-б.)
16
Ақталынған негіздер бойынша қысқартылғандар
17
Қылмыстық іс қозғау туралы қаулының жойылғаны
18
Сыбайлас жемқорлық емеске қайта біліктіленгендердің барлық саны
19
Қылмыстық істі қозғаудан бас тартылғаны
20
кестенің жалғасы
қызметкерлер
соттар
прокуратура органдарының
ӘМ Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің
қаржы полициясы органдарының
салық қызметі органдарының
кедендік бақылау органдарының
Қарулы күштер
Республикалық гвардияның
ТЖ органдарының
6
7
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
соның ішінде мыналарға қатысты:
әкімдер
депутаттар
мемлекетті органдар қызметшілері
Әділет министрлігі(7 бағандағы көрсеткіштерін қоспағанда)
ҚР ЖС жанындағы Соттар әкімшілігі жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдарының
сот орындаушылары (18-бағаннан)
Сытқы істер министрлігі
Қаржы министрлігінің (9 және 10 бағандарды көрсіткіштерін қоспағанда)
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
15
16
17
18
19
20
21
22
кестенің жалғасы
соның ішінде мыналарға қатысты:
мемлекетті органдар қызметшілері
Еңбек және халықтыәлеуметтік қамту министрлігінің
Білім және ғылым министрлігі
Көлік және коммуникация министрлігінің
Энергетика және минералды ресурстар министрлігі
Денсаулық сақтау министрлігінің
Индустрия және сауда министрлігінің
Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің
Экономика және бюджетті жоспарлау министрлігінің
23
24
25
26
27
28
29
30
кестенің жалғасы
соның ішінде мыналарға қатысты:
мемлекетті органдар қызметшілері
Туризм және спорт министрлігінің
Мәдениет және ақпарат министрлігінің
Статистика жөніндегі агенттіктің
Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттіктің
Табиғи монополияларды реттеу жөніндегі агенттігінің
Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын қадағалау және реттеу жөніндегі агенттігінің
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің
Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің
31
32
33
34
35
36
37
38
кестенің жалғасы
соның ішінде мыналарға қатысты:
мемлекетті органдар қызметшілері
Ұлттық банктің
Ұлттық ғарыштық агенттігінің
Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің
Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегіагенттігінің
әкімдіктер мен олардыңқұрылымдықбөлімшелерініңқызметкерлері
Басқа мемлекеттік құрылымдардың қызметкерлерімен
39
40
41
42
43
44
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 25 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына
2-қосымша

Раздел 2. Сведения о коррупционных преступлениях, уголовные дела о которых возбуждены в отношении лиц, уполномоченных на выполнение государственных функций, и лиц приравненных к ним
Наименование
К
о
д
с
т
р
о
к
и
Всего
преступ-
лений,
уголовные
дела о
которых
возбуждены
в отноше-
нии лиц,
уполномо-
ченных на
выполнение
государст-
венных
функций,
и лиц
приравнен-
ных к ним
в том числе в отношении:
сотрудников
орга-
нов
внут-
рен-
них
дел
(без
учета
пока-
зате-
лей
графы
3)
В
В
М
В
Д
орга-
нов
нацио-
наль-
ной
безо-
пас-
ности
(без
учета
пока-
зате-
лей
графы
5)
П
о
г
р
а
н
и
ч
н
о
й
с
л
у
ж
б
ы
К
Н
Б
о
р
г
а
н
о
в
п
р
о
к
у
р
а
т
у
р
ы
Ко-
ми-
тета
уго-
лов-
но -
ис-
пол-
ни-
тель-
ной
сис-
темы
МЮ
о
р
г
а
н
о
в
ф
и
н
а
н
с
о
в
о
й
п
о
л
и
ц
и
и
о
р
г
а
н
о
в
н
а
л
о
г
о
в
о
й
с
л
у
ж
б
ы
о
р
г
а
н
о
в
т
а
м
о
ж
е
н
н
о
г
о
к
о
н
т
р
о
л
я
В
о
о
р
у
ж
е
н
н
ы
х
с
и
л
Р
е
с
п
у
б
л
и
к
а
н
с
к
о
й
г
в
а
р
д
и
и
о
р
г
а
н
о
в
Ч
С
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего коррупционных
преступлений
1
из них выявлено по
инициативе самого
государственного органа
2
в том числе:
Присвоение или растрата
вверенного чужого
имущества (п. "г" ч. 3
ст. 176 УК РК)
3
Мошенничество (п. "г"
ч. 3 ст. 177 УК РК)
4
Лжепредпринимательство
(п. "в" ч. 2 ст. 192
УК РК)
5
Легализация денежных
средств или иного
имущества, приобретен-
ного незаконным путем
(п. "а" ч. 3 ст. 193
УК РК)
6
Экономическая
контрабанда (п. "а"
ч. 3 ст. 209 УК)
7
Злоупотребление
должностными
полномочиями
(ст. 307 УК РК)
8
Превышение власти или
должностных полномочий
(п. "а" ч. 4 ст. 308
УК РК)
9
Незаконное участие в
предпринимательской
деятельности
(ст. 310 УК РК)
10
Получение взятки
(ст. 311 УК РК)
11
Дача взятки
(ст. 312 УК РК)
12
Посредничество во
взяточничестве
(ст. 313 УК РК)
13
Служебный подлог
(ст. 314 УК РК)
14
Бездействие по службе
(ст. 315 УК РК)
15
Злоупотребление
властью, превышение
или бездействие власти
(ст. 380 УК)
16
Прекращено по
реабилитирующим
основаниям
17
Отменено постановление
о возбуждении
уголовного дела
18
Переквалифицированные
в некоррупционные
преступления
19
Отказано в возбуждении
уголовного дела
20
Продолжение таблицы
в том числе в отношении:
с
у
д
ь
и
а
к
и
м
ы
д
е
п
у
т
а
т
ы
служащих государственных органов
Ми-
нис-
терст-
ва
юсти-
ции
(без
учета
пока-
зате-
лей
графы
7)
Коми-
тета
по су-
дебно-
му ад-
ми-
нист-
риро-
ванию
при ВС
РК и
его
тер-
рито-
риаль-
ных
орга-
нов
Ми-
нис-
терст-
ва
иност-
ранных
дел
Ми-
нис-
терст-
ва
фи-
нан-
сов
(без
учета
пока-
зате-
лей
граф
9 и
10)
Ми-
нис-
терст-
ва
сельс-
кого
хо-
зяйст-
ва
Ми-
нис-
терст-
ва
труда
и со-
циаль-
ной
за-
щиты
насе-
ления
Ми-
нис-
терст-
ва
обра-
зова-
ния и
науки
Ми-
нис-
терст-
ва транс-
порта
и ком-
муни-
кации
Ми-
нис-
терст-
ва
энер-
гети-
ки и
мине-
раль-
ных
ресур-
сов
Ми-
нис-
терст-
ва
здра-
воох-
ране-
ния
Ми-
нис-
терст-
ва
индус-
трии
и тор-
говли
Ми-
нис-
терст-
ва
охраны
окру-
жающей
среды
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Продолжение таблицы
в том числе в отношении:
служащих государственных органов
с
л
у
ж
а
щ
и
х
п
р
о
ч
и
х
г
о
с
с
т
р
у
к
т
у
р
Ми-
нис-
терст-
ва
эко-
номи-
ки и
бюд-
жет-
ного
пла-
ниро-
вания
Ми-
нис-
терст-
ва ту-
ризма
и спор-
та
Ми-
нис-
терст-
ва
куль-
туры и
инфор-
мации
А
г
е
н
с
т
в
а
п
о
с
т
а
т
и
с
т
и
к
е
Агент-
ства
по
уп-
рав-
лению
зе-
мель-
ными
ресур-
сами
Агент-
ства
по
ре-
гули-
рова-
нию
ес-
тест-
вен-
ных
моно-
полии
Агент-
ства
по
над-
зору
и ре-
гули-
рова-
нию
финан-
совых
рынков
Агент-
ства
по
делам
госу-
дарст-
вен-
ной
службы
Агент-
ства
по
инфор-
мати-
зации
и свя-
зи
Н
а
ц
и
о
н
а
л
ь
н
о
г
о
б
а
н
к
а
На-
цио-
наль-
ного
косми-
чес-
кого
агент-
ства
Счет-
ного
коми-
тета
по
конт-
ролю
за ис-
полне-
нием
рес-
публи-
канс-
кого
бюд-
жета
Агент-
ства
по
регу-
лиро-
ванию
дея-
тель-
ности
регио-
наль-
ного
финан-
сово-
го
центра
г. Ал-
маты
слу-
жащие
аки-
матов
и их
струк-
турных
под-
разде-
лений
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 января 2010 года № 5

5-бөлім. Әкімшілік жауаптылыққа тартылған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар субъектілері туралы мәлімет Әкімшілік құқық бұзушылық Кодексінің 532-537 баптары) жағдайына (құрылған күні)
А кестесі
Аумақтар
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
Барлығы (2-ден 43 бағандар сомасы)
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
ішкі істер органдарының (3 бағандағы көрсеткіштерін қоспағанда)
ІІМ ІӘ
ұлттық қауіпсіздік органдарының (5 бағандағы көрсеткіштерін қоспағанда)
ҰҚК шекара қызметінің
прокуратура органдарының
А
Б
1
2
3
4
5
6
Астана қаласы
1
Ақмола облысы
2
Ақтөбе облысы
3
Алматы қаласы
4
Алматы облысы
5
Атырау облысы
6
Шығыс Қазақстан облысы
7
Жамбыл облысы
8
Батыс Қазақстан облысы
9
Қарағанды облысы
10
Қызылорда облысы
11
Қостанай облысы
12
Маңғыстау облысы
13
Павлодар облысы
14
Солтүстік Қазақстан облысы
15
Оңтүстік Қазақстан облысы
16
Оңтүстік Шығыс көліктік аймақ
17
Батыс көліктік аймақ
18
Орталық көліктік аймақ
19
Бас әскери прокуратурасы
20
Барлығы (1-ден 20 жолға дейін сомасы)
21
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
соттар
әкімдер
ӘМ Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің
қаржы полициясы органдарының
салық қызметі органдарының
кедендік бақылау органдарының
Қарулы күштер
Республикалық гвардияның
ТЖ органдарының
7
8
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
депутаттар
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
Әділет министрлігі (8 бағандағы көрсеткіштерін қоспағанда)
ҚР ЖС жанындағы Соттар әкімшілігі жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдарының
сот орындаушылары (18-бағаннан)
Сытқы істер министрлігі
Қаржы министрлігінің (9 және 10 бағандарды көрсіткіштерін қоспағанда)
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Еңбек және халықты әлеуметтік қамту министрлігінің
16
17
18
19
20
21
22
23
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
Білім және ғылым министрлігі
Көлік және коммуникация министрлігінің
Энергетика және минералды ресурстар министрлігі
Денсаулық сақтау министрлігінің
Индустрия және сауда министрлігінің
Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің
Экономика және бюджетті жоспарлау министрлігінің
Туризм және спорт министрлігінің
24
25
26
27
28
29
30
31
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
Мәдениет және ақпарат министрлігінің
Статистика жөніндегі агенттіктің
Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттіктің
Табиғи монополияларды реттеу жөніндегі агенттігінің
Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын қадағалау және реттеу жөніндегі агенттігінің
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің
Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің
Ұлттық банктің
32
33
34
35
36
37
38
39
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
Басқа мемлекеттік құрылымдардың қызметкерлерімен
Соларға теңестірілген "Жемқорлыққа қарсы күресу туралы" ҚР Заңының 3 бабының 3 (3, 4-т.) және 4 тармақтарына сәйкес
Ұлттық ғарыштық  агенттігінің
Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің
Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі агенттігінің
әкімдіктер мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметкерлері
40
41
42
43
44
45

Раздел 5. Сведения о субъектах коррупционных правонарушений, привлеченных к административной ответственности (статьи 532-537  Кодекса РК об административных правонарушениях) по состоянию на (дата составления)
Таблица А
РЕГИОНЫ
Совершено государственными служащими,
Всего
(сумма
со 2
по 43
графы)
в том числе сотрудниками органов:
с
у
д
ь
и
а
к
и
м
ы
д
е
п
у
т
а
т
ы
орга-
нов
внут-
ренних
дел
(без
учета
пока-
зате-
лей
графы
3)
В
В
М
В
Д
орга-
нов
на-
цио-
наль-
ной
безо-
пас-
ности
(без
учета
пока-
зате-
лей
графы
5)
П
о
г
р
а
н
и
ч
н
о
й
с
л
у
ж
б
ы
К
Н
Б
о
р
г
а
н
о
в
п
р
о
к
у
р
а
т
у
р
ы
Ко-
ми-
тета
уго-
лов-
но -
ис-
пол-
ни-
тель-
ной
сис-
темы
МЮ
ор-
га-
нов
фи-
нан-
совой
поли-
ции
о
р
г
а
н
о
в
н
а
л
о
г
о
в
о
й
с
л
у
ж
б
ы
орга-
нов
тамо-
жен-
ного
конт-
роля
В
о
о
р
у
ж
е
н
н
ы
х
с
и
л
Р
е
с
п
у
б
л
и
к
а
н
с
к
о
й
г
в
а
р
д
и
и
о
р
г
а
н
о
в
Ч
С
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
г. Астана
1
Акмолинской
области
2
Актюбинской
области
3
г. Алматы
4
Алматинской
области
5
Атырауской
области
6
Восточно-
Казахстанской
области
7
Жамбылской
области
8
Западно-
Казахстанской
области
9
Карагандинской
облсти
10
Кызылординской
области
11
Костанайской
области
12
Мангистауской
области
13
Павлодарской
области
14
Северо-
Казахстанской
области
15
Южно-
Казахстанской
области
16
Юго-Восточного
транспортного
рег.
17
Западного
транспортного
рег.
18
Центрального
транспортного
рег.
19
Главной военной
прокуратуры РК
20
Итого (сумма с 1
по 20 строки)
21
Продолжение таблицы
Совершено государственными служащими,
в том числе служащими государственных органов
Ми-
нис-
терст-
ва
юс-
тиции
(без
учета
пока-
зате-
лей
графы
7)
Ко-
ми-
тета
по
су-
деб-
ному
адми-
нист-
риро-
ванию
при
ВС РК
и его
тер-
рито-
риаль-
ных
орга-
нов
су-
деб-
ных
ис-
пол-
ни-
телей
(из
гр.
18)
Ми-
нис-
терст-
ва
иност-
ран-
ных
дел
Ми-
нис-
терст-
ва
финан-
сов
(без
учета
пока-
зате-
лей
граф
9 и
10)
Ми-
нис-
терст-
ва
сельс-
кого
хо-
зяйст-
ва
Ми-
нис-
терст-
ва
труда
и со-
циаль-
ной
защиты
насе-
ления
Ми-
нис-
терст-
ва
обра-
зова-
ния и
науки
Ми-
нис-
терст-
ва
транс-
порта
и ком-
муни-
кации
Ми-
нис-
терст-
ва
энер-
гетики
и ми-
не-
раль-
ных
ресур-
сов
М
и
н
и
с
т
е
р
с
т
в
а
з
д
р
а
в
о
о
х
р
а
н
е
н
и
я
М
и
н
и
с
т
е
р
с
т
в
а
и
н
д
у
с
т
р
и
и
и
т
о
р
г
о
в
л
и
Ми-
нис-
терст-
ва
охраны
окру-
жаю-
щей
среды
Ми-
нис-
терст-
ва
эко-
номи-
ки и
бюд-
жет-
ного
плани-
рова-
ния
М
и
н
и
с
т
е
р
с
т
в
а
т
у
р
и
з
м
а
и
с
п
о
р
т
а
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Продолжение таблицы
Совершено государственными служащими,
в том числе служащими государственных органов
с
л
у
ж
а
щ
и
х
п
р
о
ч
и
х
г
о
с
с
т
р
у
к
т
у
р
прирав-
ненные к
ним в
соот-
ветствии
с пунк-
тами 3
(ч. 3,
4) и 4
статьи 3
Закона
РК "О
борьбе с
корруп-
цией"
Ми-
нис-
терст-
ва
куль-
туры и
инфор-
мации
Агентст-
ва по
ста-
тис-
тике
Агент-
ства
по
управ-
лению
зе-
мель-
ными
ресур-
сами
Агент-
ства
по
регу-
лиро-
ванию
ес-
тест-
венных
моно-
полии
Агент-
ства
по
надзо-
ру и
регули-
рова-
нию
финан-
совых
рынков
Агент-
ства
по
делам
госу-
дарст-
венной
службы
Агент-
ства
по
инфор-
мати-
зации
и свя-
зи
Н
а
ц
и
о
н
а
л
ь
н
о
г
о
б
а
н
к
а
На-
цио-
наль-
ного
кос-
мичес-
кого
агент-
ства
Счет-
ного
коми-
тета
по
конт-
ролю
за
ис-
пол-
не-
нием
рес-
пуб-
ли-
канс-
кого
бюд-
жета
Агент-
ства
по
регу-
лиро-
ванию
дея-
тель-
ности
регио-
наль-
ного
фи-
нан-
сового
центра
г. Ал-
маты
слу-
жа-
щие
аким
атов
и их
струк-
турных
под-
раз-
деле-
ний
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

5-1-бөлім. Әкімшілік сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықты қайталап жасағаны үшін әкімшілік жауаптылыққа тартылған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы 20__ жылғы "___" __________ (құрылған күні) жағдайы бойынша мәліметтер (Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы ҚР Кодексінің 532-537-баптары)
А кестесі
Аумақтар
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
Барлығы (2-ден 43 бағандар сомасы)
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
ішкі істер органдарының
ұлттық қауіпсіздік органдарының
прокуратура органдарының
ӘМ Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің
қаржы полициясы органдарының
А
Б
1
2
3
4
5
6
30-тарау. Әкімшілік сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық
1
Қаржы бақылау шараларын бұзу (532-б.)
2
соның ішінде
(532-б., 1-б.)
3
(532-б., 2-б.)
4
(532-б., 3-б.)
5
Мемлекеттiк функцияларды атқаруға уәкiлеттi жеке тұлғаларға немесе оларға теңестiрiлген адамдарға заңсыз материалдық сыйақы беру (533-б.)
6
Мемлекеттік функцияларды атқаруға уәкілетті адамның не оған теңестірілген адамның заңсыз материалдық сыйақы алуы (533-1-б)
7
соның ішінде
(533-1-б., 1-б.)
8
(533-1-б., 2-б.)
9
Заңды тұлғалардың заңсыз материалдық сыйақы беруi (534-б.)
10
соның ішінде
(534-б., 1-б.)
11
(534-б., 2-б.)
12
Мемлекеттiк органдар мен жергiлiктi өзiн-өзi басқару органдарының заңсыз кәсiпкерлiк қызметтi жүзеге асыруы және заңсыз кiрiстер алуы (535-б.)
13
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi мемлекеттiк (537-б.)
14
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
соттар
әкімдер
салық қызметі органдарының
кедендік бақылау органдарының
Қарулы күштер
ІІМ ІӘ (2 бағанды қоспағанда)
ҰҚК шекара қызметінің (3 бағанды қоспағанда)
Республикалық гвардияның
ТЖ органдарының
7
8
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
депутаттар
соның ішінде мемлекеттік органдар қызметкерлерімен:
Әділет министрлігі
Соттар әкімшілігі жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдарының
сот орындаушылары (18-бағаннан)
Сытқы істер министрлігі
Қаржы министрлігінің (7 және  8 бағандарды қоспағанда)
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Еңбек және халықты әлеуметтік қамту министрлігінің
16
17
18
19
20
21
22
23
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
Білім және ғылым министрлігі
Көлік және коммуникация министрлігінің
Энергетика және минералды ресурстар министрлігі
Денсаулық сақтау министрлігінің
Индустрия және сауда министрлігінің
Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің
Экономика және бюджетті жоспарлау министрлігінің
Туризм және спорт министрлігінің
24
25
26
27
28
29
30
31
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
Мәдениет және ақпарат министрлігінің
Статистика жөніндегі агенттіктің
Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттіктің
Табиғи монополияларды реттеу жөніндегі агенттігінің
Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын қадағалау және реттеу жөніндегі агенттігінің
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің
Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің
Ұлттық банктің
32
33
34
35
36
37
38
39
кестенің жалғасы
Мемлекеттік қызметшілермен жасалынған
соның ішінде органдар қызметкерлерімен:
Басқа мемлекеттік құрылымдардың қызметкерлерімен
Соларға теңестірілген "Жемқорлыққа қарсы күресу туралы" ҚР Заңының 3 бабының 3 (3, 4-т.) және 4 тармақтарына сәйкес
Ұлттық ғарыштық  агенттігінің
Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің
Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі агенттігінің
әкімдіктер мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметкерлері
40
41
42
43
44
45

Раздел 5-1. Сведения о субъектах коррупционных правонарушений, привлеченных к административной ответственности (статьи 532-537  Кодекса РК об административных правонарушениях) за совершение административных коррупционных правонарушений по состоянию на ____________________ (дата составления)
Таблица А
НАИМЕНОВАНИЕ
Совершено государственными служащими,
Все-
го
(сум-
ма
со 2
по 43
гра-
фы)
в том числе сотрудниками органов:
с
у
д
ь
и
а
к
и
м
ы
д
е
п
у
т
а
т
ы
орга-
нов
внут-
рен-
них
дел
(без
учета
пока-
зате-
лей
гра-
фы 3)
В
В
М
В
Д
орга-
нов
на-
цио-
наль-
ной
безо-
пас-
ности
(без
учета
пока-
зате-
лей
графы
5)
П
о
г
р
а
н
и
ч
н
о
й
с
л
у
ж
б
ы
К
Н
Б
о
р
г
а
н
о
в
п
р
о
к
у
р
а
т
у
р
ы
Ко-
ми-
тета
уго-
лов-
но -
ис-
пол-
ни-
тель-
ной
сис-
темы
МЮ
ор-
га-
нов
фи-
нан-
со-
вой
по-
ли-
ции
о
р
г
а
н
о
в
н
а
л
о
г
о
в
о
й
с
л
у
ж
б
ы
о
р
г
а
н
о
в
т
а
м
о
ж
е
н
н
о
г
о
к
о
н
т
р
о
л
я
В
о
о
р
у
ж
е
н
н
ы
х
с
и
л
Р
е
с
п
у
б
л
и
к
а
н
с
к
о
й
г
в
а
р
д
и
и
о
р
г
а
н
о
в
Ч
С
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Административные
коррупционные правона-
рушения (глава 30)
1
Нарушение мер финансового
контроля (ст. 532)
2
из
них:
часть 1 ст. 532
3
часть 2 ст. 532
4
часть 3 ст. 532
5
Предоставление незакон-
ного материального
вознаграждения физическим
лицам, уполномоченным на
выполнение государст-
венных функций, или
лицам, приравненным к
ним (ст. 533)
6
Получение незаконного
материального вознаграж-
дения лицом, уполномо-
ченным на выполнение
государственных функций,
либо приравненным к нему
лицом (ст. 533-1)
7
из
них:
часть 1 ст. 533-1
8
часть 2 ст. 533-1
9
Предоставление незакон-
ного материального
вознаграждения юридичес-
кими лицами (ст. 534)
10
из
них:
часть 1 ст. 534
11
часть 2 ст. 534
12
Осуществление незаконной
предпринимательской
деятельности и получение
незаконных доходов
государственными органами
и органами местного
самоуправления (ст. 535)
13
Непринятие мер руководи-
телями либо ответствен-
ными секретарями или
иными должностными
лицами, определяемыми
Президентом Республики
Казахстан, государствен-
ных органов по борьбе с
коррупцией (ст. 537)
14
Продолжение таблицы
Совершено государственными служащими,
в том числе служащими государственных органов
Ми-
нис-
тер-
ства
юсти-
ции
(без
учета
пока-
зате-
лей
гра-
фы 7)
Ко-
мите-
та по
су-
деб-
ному
адми-
нист-
риро-
ванию
при ВС
РК и
его
тер-
рито-
риаль-
ных
орга-
нов
с
у
д
е
б
н
ы
х
и
с
п
о
л
н
и
т
е
л
е
й
(из
гр.
18)
М
и
н
и
с
т
е
р
с
т
в
а
и
н
о
с
т
р
а
н
н
ы
х
д
е
л
Ми-
нис-
тер-
ства
фи-
нан-
сов
(без
учета
пока-
зате-
лей
граф
9 и
10)
Ми-
нис-
тер-
ства
сельс-
кого
хо-
зяйст-
ва
Ми-
нис-
тер-
ства
труда
и со-
ци-
аль-
ной
за-
щиты
насе-
ления
Ми-
нис-
тер-
ства
обра-
зова-
ния и
науки
Ми-
нис-
тер-
ства
транс-
порта
и ком-
муни-
кации
Ми-
нис-
тер-
ства
энер-
гети-
ки и
мине-
раль-
ных
ресур-
сов
Ми-
нис-
тер-
ства
здра-
воох-
ране-
ния
Ми-
нис-
тер-
ства
ин-
дуст-
рии и
тор-
гов-
ли
Ми-
нис-
тер-
ства
ох-
раны
окру-
жаю-
щей
среды
Ми-
нис-
тер-
ства
эко-
номи-
ки и
бюд-
жет-
ного
пла-
ниро-
вания
Ми-
нис-
тер-
ства
ту-
риз-
ма и
спор-
та
Ми-
нис-
тер-
ства
куль-
туры
и ин-
фор-
ма-
ции
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
Продолжение таблицы
Совершено государственными служащими,
в том числе служащими государственных органов
служа-
щих
про-
чих
гос-
струк-
тур
при-
рав-
ненные
к ним
в соот-
ветст-
вии с
пунк-
тами 3
(ч. 3,
4) и 4
ста-
тьи 3
Закона
РК "О
борьбе
с кор-
руп-
цией"
Агент-
ства
по
ста-
тис-
тике
Агент-
ства
по
управ-
лению
земель-
ными
ресур-
сами
Агент-
ства
по ре-
гули-
рова-
нию
ес-
тест-
вен-
ных
моно-
полии
Агент-
ства
по
над-
зору и
регу-
лиро-
ванию
финан-
совых
рынков
Агент-
ства
по де-
лам
госу-
дарст-
венной
службы
Агент-
ства
по ин-
форма-
тиза-
ции и
связи
На-
цио-
наль-
ного
банка
На-
цио-
наль-
ного
кос-
ми-
чес-
кого
агент-
ства
Счет-
ного
коми-
тета
по
конт-
ролю
за ис-
полне-
нием
рес-
публи-
канс-
кого
бюд-
жета
Агент-
ства
по ре-
гули-
рова-
нию
дея-
тель-
ности
регио-
наль-
ного
финан-
сового
центра
г. Ал-
маты
слу-
жащие
аки-
матов
и их
струк-
турных
под-
разде-
лений
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45