Мемлекеттік статистика органдарына алынған өнімнің жалпы түсімі және оның ай сайынғы жұмсалуы туралы дәйекті мемлекеттік статистикалық есептілікті беру туралы міндеттеме нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 22 ақпандағы N 107 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6097 болып енгізілді
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азық-түлік қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік статистика органдарына алынған өнімнің жалпы түсімі және оның ай сайынғы жұмсалуы туралы дәйекті мемлекеттік статистикалық есептілікті беру туралы міндеттеме нысаны бекітілсін.
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты белгіленген заңнамалық тәртіппен тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       А. Күрішбаев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2010 жылғы 22 ақпандағы
№ 107 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Мемлекеттік статистика органдарына алынған өнімнің жалпы түсімі және оның ай сайынғы жұмсалуы туралы дәйекті мемлекеттік статистикалық есептілікті беру туралы міндеттеме
20__ «__» ___________
__________________________________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің - бюджеттік субсидия алушының ____________________________________________________________
атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі (жеке
__________________________________________________________________
сәйкестендіру  нөмірі)
мемлекеттік статистика органдарына 20__ жылы алынған өнімнің жалпы түсімі және оның ай сайынғы жұмсалуы туралы дәйекті мемлекеттік статистикалық есептілікті беруге міндеттенемін.
Осы міндеттемені орындау келесі жылы атаулы субсидиялау бағдарламасына қатысуға қажетті шарт болып табылады.
Бастық ____________ ________________________
қолы                Т.А.Ә.
М.О.

Об утверждении формы обязательства о представлении органам государственной статистики достоверной государственной статистической отчетности о валовом сборе полученного урожая и ежемесячных его расходах
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 107. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2010 года № 6097
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам продовольственной безопасности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму обязательства о представлении органам государственной статистики достоверной государственной статистической отчетности о валовом сборе полученного урожая и ежемесячных его расходах.
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев
Утверждено приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 22 февраля 2010 года № 107
Форма
Обязательство
о представлении органам государственной статистики достоверной
государственной статистической отчетности о валовом сборе
полученного урожая и ежемесячных его расходах
"___" ___________ 20__ г.
____________________________________________________________________
(наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
____________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный номер) сельхозтоваропроизводителя-
____________________________________________________________________
получателя бюджетных субсидий)
обязуюсь представлять органам государственной статистики достоверную государственную статистическую отчетность о валовом сборе полученного урожая в 20__ году и ежемесячных его расходах.
Выполнение данной обязанности является необходимым условием участия в программах адресного субсидирования в следующем году.
Руководитель _________________ _________________________
подпись               Ф.И.О.
М.П.