"Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қатысушысы ретiнде аккредиттеу туралы ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 20 наурыздағы № 04.2-44/78 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 4 мамырдағы № 04.2-40/88 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6279 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 87 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 21 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 932 Жарлығымен бекітілген «Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын аккредиттеу» мемлекеттік қызмет көрсету Стандартының 7-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қатысушысы ретiнде аккредиттеу туралы ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 20 наурыздағы № 04.2-44/78 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 5633 нөмірімен тіркелген, «Заң газетінде» 2009 жылғы 8 мамырдағы № 69 (1492) жарияланған) бұйрығына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Алматы қаласының өңiрлiк қаржы орталығының қатысушысы ретiнде аккредиттеу ережесінде:
4-тармақтың 3) тармақшасы мына мазмұнда жазылсын:
«3) мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлігінің нотариалды куәландырылған көшірмесі;
6-тармақтағы «екі» деген сөзі «бір» деген сөзімен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) Тіркеу департаменті:
1) Агенттіктің Заң басқармасымен бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуі бойынша шаралар қабылдасын;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінен келген күннен кейін бескүндік мерзім ішінде Агенттіктің мүдделі құрылымдық бөлімшелердің, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау Агенттігінің, «Қазақстан қор биржасы» акционерлік қоғамының және «Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің назарына жеткізсін.

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 20 марта 2009 года № 04.2-44/78 "Об утверждении Правил аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 4 мая 2010 года № 04.2-40/88. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2010 года № 6279. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 87
Сноска. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.02.2012 № 87 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 7 Стандарта государственной услуги "Аккредитация участников регионального финансового центра города Алматы", утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 932 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 20 марта 2009 года № 04.2-44/78 "Об утверждении Правил аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5633, опубликованный в "Юридической газете" 8 мая 2009 года № 69 (1666)) следующие изменения:
в Правилах аккредитации в качестве участника регионального финансового центра города Алматы, утвержденных вышеназванным приказом:
подпункт 3) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"3) нотариально засвидетельствованную копию свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации);";
в пункте 6 слова "двух рабочих дней" заменить словами "одного рабочего дня".
2. Департаменту регистрации Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы (далее - Агентство):
1) совместно с Юридическим управлением Агентства принять меры по государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) довести до сведения заинтересованных структурных подразделений Агентства, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, акционерного общества "Казахстанская фондовая биржа" и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" в пятидневный срок со дня получения настоящего приказа из Министерства юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының бағыттаушы орынбасарына (Д.Қ. Нұрпейісов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                            А. Арыстанов

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства (Нурпеисов Д.К.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                                     А. Арыстанов